Do ferii zimowych jeszcze trochę czasu, jednak warto już teraz zastanowić się, jak je pożytecznie spędzić. Młodzież lubiąca muzykę może zdecydować się na propozycję Filharmonii Gorzowskiej: wyjątkowe warsztaty muzyczne z DJ-em
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Ferie zimowe w Lubuskiem będą pierwsze w kraju – już w połowie stycznia. Filharmonia Gorzowska już teraz prowadzi nabór na wyjątkowe warsztaty dla młodzieży. Electronic Jungle to pięciodniowa przygoda muzyczna pod okiem profesjonalnego DJ-a.

Piotr Bukowski jest kompozytorem, producentem muzycznym i DJ-em. W Filharmonii Gorzowskiej prowadził już warsztaty dla młodzieży oraz współtworzył koncert. Tym razem w towarzystwie Michała Brzostka zabierze młodzież w gąszcz elektronicznych brzmień.

Pięciodniowe warsztaty „Electronic Jungle” to eksperymenty muzyczne, tworzenie kompozycji, zabawa w DJ-a, a przede wszystkim masa dobrej zabawy. Zajęcia adresowane są do młodzieży w wieku 13–16 lat.

Warsztaty odbywać się będą codziennie od 14 do 18 stycznia (od godz. 10 do 14), przy czym na ostatni dzień na godz. 17 zaplanowano „electronic jam”, czyli połączenie sił wszystkich uczestników i muzyków oraz prezentację wspólnych dokonań.

Udział w zajęciach kosztuje 50 zł za całość. Zapisy trwają już od 17 grudnia. Warto się spieszyć, bo ilość miejsc jest ograniczona. Zapisy telefoniczne: : 95 73 92 748, -749. Szczegóły na www.filharmoniagorzowska.pl.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem