Gorzowska rodzina piłkarzy ręcznych tradycyjnie zaprasza na swoje zmagania do hali przy Szarych Szeregów w drugi dzień świąt, 26 grudnia.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jeszcze raz jadą z różnych stron, czasami z bardzo daleka, aby nie tylko spotkać się z rodziną, ale i przez kilka godzin z kolegami z boiska. – Spotykajcie się tak długo, jak będziecie mieli siłę, namawiajcie następnych. Pielęgnujcie te więzi, bo one są po prostu bezcenne – te słowa usłyszeli parę lat temu od gości zapraszanych na turniej i ta świąteczna tradycja nie ustaje już siódmy rok z rzędu.

Gorzowska rodzina piłkarzy ręcznych jest naprawdę okazała. Mamy swoich przedstawicieli w ekstraklasie, których zapewne nie zabraknie na świątecznym turnieju, choćby w roli kibiców. To tu 2015 roku tytuł MVP otrzymał Michał Olejniczak, aktualnie powoływany do reprezentacji Polski seniorów. Żeby tak jeszcze PGNiG Superliga zagościła w naszym mieście. Marzenie...

Jak zawsze wszystkich skrzyknął nasz wychowanek Kamil Hanuszczak, obecnie trener drugoligowego Szczypiorniaka Gniezno. W środę 26 grudnia systemem każdy z każdym zagra sześć zespołów. Hala przy Szarych Szeregów zatętni życiem nawet w święta w godz. 11-16.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Bartosz T. Wieliński poleca
Więcej