Jeszcze do 4 stycznia filharmonia przedłuża zapisy na darmowe warsztaty międzypokoleniowe pod hasłem "iGra z wnuczką babcia, dziadek - będzie słychać u sąsiadek". Zajęcia będą trwały cyklicznie przez pół roku naprzemiennie w dwóch instytucjach - Filharmonii Gorzowskiej oraz Muzeum Lubuskim.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

„iGRA z wnuczką babcia, dziadek – będzie słychać u sąsiadek” to projekt, w ramach którego m.in. powstaną ścianki muzyczne, które zostaną zainstalowane w zabytkowym ogrodzie Muzeum Lubuskiego. Dzięki temu, w tym miejscu stworzony zostanie swoisty muzyczny plac zabaw, który stanie się miejscem rodzinnych spotkań i pretekstem do wspólnego spędzania czasu.

Wszystkie działania warsztatowe odbędą się w dwóch lokalizacjach: w Filharmonii Gorzowskiej oraz Muzeum Lubuskim im. Jana Dekerta(co dwa tygodnie). Współpraca tych dwóch instytucji w sposób symboliczny połączy wartości młodego, nowoczesnego, energicznego pokolenia z dojrzałością i doświadczeniem seniorów. Projekt jest również wynikiem współpracy międzypokoleniowej. Jego autorkami są Jolanta Kępka (60+) i Katarzyna Chorążyczewska (35-).

Zajęcia rozpoczynają się 27 stycznia. Projekt zwieńczy dzień otwarty w muzycznym ogrodzie z okazji Dnia Dziecka, podczas którego będzie można skorzystać z zabaw animacyjnych przygotowanych przez instruktorów (2 czerwca 2019).

Aby zgłosić udział pary międzypokoleniowej dziadek/ babcia – wnuczek/wnuczka, należy wypełnić formularz dostępny w kasie Filharmonii Gorzowskiej.

Zgłoszenia przyjmowane są do 4 stycznia 2019 w siedzibie Filharmonii Gorzowskiej i Muzeum Lubuskiego oraz online na stronie internetowej obu instytucji.

Szczegółowych informacji udziela również Katarzyna Chorążyczewska pod numerem telefonu: 512 747 141

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem