Kol璠owanie uczni闚 i nauczycieli Szko造 Muzycznej I i II Stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego to ju tradycja. W tym roku rozpocznie si w niedziel koncertem familijnym "Wypatruj帷 gwiazdki". Uwaga! Wyj徠kowo niedzielny koncert o godz. 17.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W przyszłym roku będzie już 10. edycja gwiazdkowych koncertów szkoły muzycznej. Pierwszy raz odbył się w auli biblioteki, potem był koncert w teatrze. A od chwili powstania filharmonii koncerty odbywają się w grudniu w sali koncertowej.

Dopiero sala koncertowa mogła pomieścić wszystkich chętnych do posłuchania koncertu, a scena filharmonii wszystkich artystów. Bo szkoła zwykle idzie na całość: występują soliści, chóry młodsze i starsze, orkiestry i zespoły. A są momenty, kiedy wszyscy są na scenie razem, śpiewają, grają i bawią się.

W przygotowanie tak wyjątkowego muzycznego wydarzenia zaangażowani są zawsze nie tylko uczniowie szkoły, ale również ich nauczyciele.

Tym razem oprócz koncertu szkolnego, dla uczniów, rodziców, dziadków i przyjaciół odbędzie się również niedzielny koncert familijny, który będzie uwerturą do świąt Bożego Narodzenia, zabrzmią, jak co roku, najpiękniejsze kolędy, pastorałki i piosenki (także autorskie). Nie zabraknie też zaskoczeń i niespodzianek. Koncert poprowadzą Antetta Rajewska i Michał Grabowski

Koncert familijny „Wypatrując gwiazdki...” w niedzielę, 16 grudnia godz. 17, bilety: 15 zł dla dziecka do 16 lat, 20 zł dla opiekuna, 30 zł indywidualny, 80 zł rodzinny.

https://filharmoniagorzowska.bilety24.pl/nfrontbuy/buy/id/211588/ref/b24_filharmoniagorzowska/lang

Koncert świąteczny „Wieczór kolęd”, poniedziałek godz. 17, szczegóły na stronie szkoły.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Wi璚ej