W następnym tygodniu będą zmiany na Kostrzyńskiej. Przebudowany już odcinek ulicy Kostrzyńskiej od MZK do skrzyżowania na Wieprzycach będzie przejezdny, ale wykonawca zajmie się fragmentem od ul. Tartacznej do Promiennej.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Aby zmniejszyć utrudnienia dla mieszkańców i przedsiębiorców, odcinek od ul. Tartacznej do Promiennej będzie budowany w kilku podetapach z możliwością dojazdu do posesji i przedsiębiorstw. Zależnie od prowadzonych prac, dojazd będzie udostępniony raz od centrum miasta, a innym razem od strony Wieprzyc.

Objazdy pozostaną natomiast bez zmian w stosunku do poprzedniego etapu i będą przebiegały jak dotąd następującymi ulicami: z kierunku od Kostrzyna nad Odrą do centrum miasta – ul. Dobrą, Myśliborską, al. Konstytucji 3 Maja; z kierunku od Kostrzyna nad Odrą w kierunku Gdańska i Wałcza – ul. Dobrą, Myśliborską oraz poprzez skręt w lewo na rondzie Myśliborskim w ul. Słowiańską; z kierunku od centrum w stronę Kostrzyna nad Odrą – al. Konstytucji 3 Maja, Myśliborską i Dobrą. Objazd lokalny dla pojazdów do 7 ton w kierunku Kostrzyna nad Odrą prowadzi al. 11 Listopada, ul. Olimpijską, Myśliborską i Dobrą.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej