Teatr Narybek From Poland z Mys這wic przedstawi w Miejskim Centrum Kultury spektakl pt.: "Wyspa". To kolejna ods這na cyklu Spotkania z OFFTeatrem
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Narybek From Poland to młodzieżowa grupa teatralna prowadzona przez reżysera Jarosława Filipskiego (założyciela i twórcy uznanego Teatru From Poland).

Zespół zrealizował między innymi spektakle: „Istota Bycia Cool”, „Ciemne Gry”, „ZŁO/łamaneprzez/Dobro”, „Mam tak samo jak Ty”, „Coś z głową” – wszystkie nagradzane na festiwalach w całym kraju. Narybek specjalizuje się w realizacji autorskich przedstawień, które dotykają problemów współczesności.

„Wyspa” to aktualna wypowiedź pokoleniowa, w której wykreowano świat idealnej alternatywy, beztroski, czystości, duchowości, patriotyzmu, rozrodczości, szczęśliwości, tolerancji. I tak dalej.

Spektakl zrealizowano w 2018 roku i w tym samym roku otrzymał III miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Sztuki Teatralnej w Rybniku; II miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Teatralnym ZGRAJA w Wadowicach, a także liczne wyróżnienia. W spektaklu w reżyserii Jarosława Filipskiego występują Julia Bogunia, Kamil Czubala, Małgorzata Gawin i Paweł Ziegler.

„Wyspa” Narybek From Poland, piątek 14 grudnia, godz. 19 w sali widowiskowej MCK w Gorzowie, ul. Drzymały 26. Wstęp wolny.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Wi璚ej
    Komentarze
    Zaloguj si
    Chcesz do陰czy do dyskusji? Zosta naszym prenumeratorem