To już druga edycja konferencji ADB TECH TALK. Tym razem uznani w środowisku IT eksperci będą opowiadać o sztucznej inteligencji oraz systemach rozproszonych.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

ADB, firma, która od lat wspiera lokalne grupy programistyczne i pomaga w kształceniu studentów Uniwersytetu Zielonogórskiego, zaprasza na to spotkanie wszystkich chętnych. To będzie prawdziwa uczta dla miłośników pisania kodu! ADB TECH TALK to niepowtarzalna okazja do zdobycia nowej wiedzy, doskonalenia swoich umiejętności programistycznych, jak również do poznania interesujących ludzi, ciekawych rozmów oraz wymiany doświadczeń. To konferencja, której entuzjaści nowoczesnych technologii nie mogą przegapić. Zaproszeni prelegenci to specjaliści, ich spostrzeżenia i doświadczenie wyniesione z wieloletniej pracy i pasji na pewno przyniosą dużo przydatnej wiedzy oraz inspiracji dla uczestników.

Udział w konferencji jest bezpłatny. Prelekcje rozpoczną się 13 grudnia o godz. 18 w Filharmonii Zielonogórskiej.

Szczegóły, formularz rejestracji oraz dokładny opis tematów znajdują się na oficjalnej stronie konferencji https://www.adbglobal.com/adb-tech-talk/.

.
.  .

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej