Gorzowski klub informuje, że całoroczna wejściówka to nie tylko gwarancja stałego miejsca na każdym meczu, ale również darmowe wejście na sparingi i imprezy młodzieżowe, specjalne ceny biletów na Memoriał Edwarda Jancarza oraz na pojedynki w fazie play-off, jeśli oczywiście stalowcy znów znajdą się w czołowej czwórce PGE Ekstraligi.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Po zdobyciu srebrnego medalu w Stali Gorzów doszło do istotnych zmian kadrowych. Odszedł jeden z liderów Słowak Martin Vaculik, a została zakontraktowana dwójka Duńczyków – Peter Kildemand i Anders Thomsen. Jaka będzie siła zmienionej drużyny? Ilu kibiców, tyle opinii. Jedni twierdzą, że ponownie mamy realne szanse na play-off, inni wróżą desperacką walkę o utrzymanie. Jak będzie? To i tak rozstrzygnie się na torze.

W sprzedaży zamkniętej, przeznaczonej wyłącznie dla posiadaczy karnetów na 2018 rok, rozeszło się 1500 całorocznych wejściówek. – Jest to ten sam poziom co w ubiegłym roku – poinformował gorzowski klub.

Do 22 grudnia potrwa sprzedaż otwarta, z wciąż niższymi cenami dla karnetowiczów z ostatniego sezonu.

Korzyści z zakupu karnetu wymieniane przez Stal:

  • gwarancja stałego miejsca na każdym meczu,
  • oszczędność pieniędzy, w zależności od miejsca na stadionie, karnetowicz oszczędza wartość co najmniej jednego biletu kupionego w kasie,
  • darmowe imprezy młodzieżowe, od najbliższego sezonu na trybunie głównej,
  • bezpłatny wstęp na sparingi,
  • zniżki na imprezy organizowane na „Jancarzu”,
  • pierwszeństwo w zakupie biletów na rundę finałową,
  • specjalne ceny biletów na fazę play-off,
  • oszczędność przy zakupie karnetu w przyszłym sezonie,
  • flaga samochodowa do każdego karnetu.

Karnety można kupić w sklepie klubowym w galerii Nova Park lub przez internet, na stronie www.stal.kupbilety.pl.

Tradycyjnie są także karnety rodzinne na sektory 32-36 (trybuna wysoka), dedykowane dla rodziców/opiekunów wraz z dziećmi do 13 lat. Cena karnetu dla każdego dziecka wynosi 95 zł.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej