Zaskakująca informacja z Pałacu Prezydenckiego. W 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości Andrzej Duda przyjedzie do Gorzowa. Prezydent o godz. 20.30 spotka się z mieszkańcami w parku Słowiańskim, wygłosi też przemówienie.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Prezydent przyjedzie do północnej stolicy województwa lubuskiego w przyszłą niedzielę, 11 listopada, wieczorem. Informację o wizycie w Gorzowie podała Kancelaria Prezydenta.

Andrzej Duda o godz. 20.30 weźmie udział w obchodach 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. W parku Słowiańskim przy ul. Żwirowej spotka się z mieszkańcami Gorzowa, a także – co podkreśla Kancelaria – mieszkańcami województwa lubuskiego.

– Planowane jest wystąpienie Prezydenta RP – informuje Kancelaria.

Andrzej Duda jako prezydent przyjedzie do Gorzowa po raz pierwszy. Był tam w kwietniu 2015 r., podczas kampanii przed wyborami prezydenckimi.

Andrzej Duda, kandydat PiS na prezydenta, podczas wiecu wyborczego w Gorzowie
Andrzej Duda, kandydat PiS na prezydenta, podczas wiecu wyborczego w Gorzowie  fot. Kamil Siałkowski

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej