We wtorek wykonawca modernizacji gorzowskiej estakady kolejowej przystąpi do montażu szyn kolejowych. Ze względów bezpieczeństwa konieczne jest zamknięcie dla ruchu w godz. 7.30-13 ulicy Nadbrzeżnej, na odcinku od Wildomu do ul. Wodnej.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Po zakończeniu prac montażowych, około godz. 13 rozpocznie się betonowanie wiaduktu znajdującego się na przedłużeniu ul. Wodnej. Przejazd pod estakadą zostanie całkowicie zamknięty na okres około dwóch tygodni.

Dojazd od ul. Spichrzowej do ul. Nadbrzeżnej we wtorek do godziny 13 możliwy będzie wyłącznie pod wiaduktem na wysokości ul. Wodnej.

Po godzinie 13 z jednokierunkowej ul. Wodnej nie będzie możliwości przejazdu na wprost do ulicy Nadbrzeżnej. Dojazd z ulicy Spichrzowej do mostu Staromiejskiego możliwy będzie przez niszę 32, zlokalizowaną przy ul. Zaułek, oraz pod wiaduktem na wysokości ul. Chrobrego.

Z uwagi na zmiany w organizacji ruchu konieczne będzie wyłączenie sygnalizacji dla wyjeżdżających z ul. Nadbrzeżnej na most Staromiejski i wprowadzenie tam znaku stop.

Dla pieszych przechodzących zachodnią stroną mostu przygotowane zostaną przejście przez skrajną niszę i korytarz uformowany z barier.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej