Wybory samorządowe 2018. Premier Mateusz Morawiecki odwiedzi w sobotę 14 września woj. lubuskie. Weźmie udział w konwencji wyborczej PiS w auli Uniwersytetu Zielonogórskiego oraz w spotkaniach z wyborcami w Gorzowie i Świebodzinie.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Szef polskiego rządu objeżdża polskie miasta w ramach samorządowej kampanii wyborczej specjalnym „PiS-busem”. Bierze udział w partyjnych konwencjach, mityngach i spotkaniach z wyborcami. Nie inaczej będzie w woj. lubuskim.

Gdy miastem będzie paradował korowód winobraniowy, premier Mateusz Morawiecki najpierw weźmie udział w wojewódzkiej konwencji wyborczej na Uniwersytecie Zielonogórskim (sobota, godz. 13). Obecnych ma być ponad 300 działaczy PiS i kandydatów na radnych w wyborach, które odbędą się w niedzielę 21 października.

Po konwencji Morawiecki pojedzie na spotkania wyborcze w Świebodzinie – pl. Jana Pawła II, godz. 16.30, a także w Gorzowie – ul. Krzywoustego, godz. 18.15.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej