Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W dotychczasowych edycjach konkursu zwycięstwa odnosiły Oliwia Brówka (Zielona Góra, 2015), Jagoda Gaca (Rybnik, 2016) i Jagoda Urban (Zielona Góra, 2017).

Fot. Speedway Ekstraliga

Do konkursu w 2018 r. każdy z klubów żużlowej PGE Ekstraligi zgłosił od trzech do pięciu uczestniczek, w #MissStartu2018 rywalizować będzie ich 39. Do finału zakwalifikuje się czołowa ósemka.

Terminarz konkursu:

– eliminacje od 27 czerwca, godz. 10 do 29 lipca, godz. 18,

– finał od 1 września, godz. 18 do 30 września, godz. 18.

Ogłoszenie zwyciężczyni Miss Startu 2018 nastąpi do dnia 7 października 2018 r. na www.speedwayekstraliga.pl i w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi.

Do finału konkursu zakwalifikuje się osiem uczestniczek, po jednej z każdego klubu PGE Ekstraligi, na które oddano największą liczbę głosów w eliminacjach. Z jednego adresu IP można w ciągu doby oddać jeden głos (eliminacje). Głosowanie poprzez kliknięcie imienia i nazwiska podprowadzającej pod tym linkiem.

Szczegółowy regulamin: speedwayekstraliga.pl (regulaminy). Finał konkursu w aplikacji mobilnej PGE Ekstraligi.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.