To będzie jubileuszowy turniej memoriałowy poświęcony legendzie ze Stali Gorzów. I znów mocne wejście w sezon na tydzień przed startem PGE Ekstraligi. Lista startowa robi wrażenie, a nie znamy jeszcze trzech nazwisk.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Na pewno 1 kwietnia – w niedzielę wielkanocną – zobaczymy na stadionie Edwarda Jancarza dwóch najlepszych zawodników memoriału z ubiegłego roku, z jego 14. edycji. Patryka Dudka z Falubazu Zielona Góra (wygrywał już dwa razy z rzędu) oraz Duńczyka Nickiego Pedersena, który w nadchodzącym sezonie będzie startował w Unii Tarnów. Kto wie, czy jedno z trzech pozostałych miejsc nie trafi do trzeciego przed rokiem Przemysława Pawlickiego. Były już kapitan Stali Gorzów tej zimy przeniósł się do Grudziądza.

W 15. Memoriale Edwarda Jancarza zobaczymy piątkę seniorów, którzy od teraz mają stanowić o sile naszej drużyny i prowadzić ją do fazy play-off – Bartosza Zmarzlika, Martina Vaculika, Krzysztofa Kasprzaka, Linusa Sundstroma oraz pozyskanego ze Sparty Wrocław Szymona Woźniaka, aktualnego indywidualnego mistrza Polski seniorów (złoto wywalczył na gorzowskim torze).

Z pozostałych uczestników kwietniowej imprezy znamy Leona Madsena (Dania, Włókniarz Częstochowa), Emila Sajfutdinowa (Rosja, Unia Leszno), Antonio Lindbacka (Szwecja, GKM Grudziądz), Petera Kildemanda (Dania, Unia Tarnów) oraz Rohan Tungate’a (Australia, pierwszoligowy Orzeł Łódź).

Ruszyła sprzedaż zamknięta wejściówek na memoriał, która odbywa się w sklepie klubowym w galerii Nova Park oraz od 25 lutego na stronie www.stal.kupbilety.pl.

Harmonogram sprzedaży biletów:

  • 16.02.2018 – 24.02.2018 – sprzedaż zamknięta dla posiadaczy karnetów
  • od 25.02.2018 – sprzedaż otwarta

Ceny biletów:

  • 20 zł – karnetowicz
  • 30 zł – normalny
  • 25 zł – ulgowy

Przy zakupie biletu karnetowicza należy okazać karnet. W dniu zawodów w sprzedaży wyłącznie bilety normalne i ulgowe.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej