Wczoraj ze stanowiska wiceprezydenta zrezygnował Artur Radziński, a dziś znamy jego następczynię. Agnieszka Surmacz będzie nowym zastępcą prezydenta Jacka Wójcickiego ds. gospodarki. Płynnie wejdzie w nowa rolę, bo to dotychczasowa szefowa wydziału inwestycji i remontów dróg. A właśnie miejskie inwestycje to jej główne zadanie, jako wiceprezydenta.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Agnieszka Surmacz jest absolwentką Politechniki Szczecińskiej, Wydziału Budownictwa i Architektury. Doświadczenie praktyczne zdobyła m.in. jako i kierownik budowy. Z samorządem jest związana od października 2007 roku. Najpierw jako inspektor w Wydziale Inwestycji Urzędu Miasta Gorzowa Wlkp., następnie kierownik, a od 2011 roku dyrektor wydziału.

– Agnieszka Surmacz posiada doświadczenie w zarządzaniu dużym zespołem ludzi. Wyróżnia ją bardzo dobra organizacją powierzonych obowiązków. Co szczególne ważne w praktyce zna strukturę i specyfikę pracy w samorządzie. Teraz pokieruje wydziałami, które w swoim zakresie mają rozwój gospodarczy Gorzowa, to m.in.: Wydział Strategii Miasta, Wydział Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych, Wydział Obsługi Inwestora i Biznesu, Wydział Inwestycji i Remontów Dróg, Wydział Gospodarki Komunalnej i Transportu Publicznego – informuje Ewa Sadowska, rzeczniczka urzędu miasta.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem