Miasto próbuje zmniejszyć utrudnienia dla mieszkańców związane z przebudową ul. Wróblewskiego. Od wtorku do piątku dla mieszkańców ulic Wróblewskiego i Połanieckiej dostępny będzie parking przy sklepie Castorama.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

To kolejna propozycja ułatwiająca życie mieszkańcom na czas remontu. Już w piątek wykonawca udostępnił dla mieszkańców przejazdy poprzeczne przez plac budowy. Przejazdy będą w najbardziej newralgicznych miejscach. Te przejazdy będą czynne jednak do wtorku. Będą czasowo zamykane, m.in. we wtorek na wykonanie warstwy wiążącej nawierzchni i w piątek,10 listopada na wykonanie warstwy ścieralnej.

– Termin wykonania warstwy ścieralnej uzależniony jest od warunków atmosferycznych oraz postępu prac związanych z regulacją urządzeń i przygotowaniami do wykonania warstwy wierzchniej – informuje Rafał Krajczyński, Miejski Inżynier Ruchu.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem