Wykonawca remontu ulicy Wróblewskiego w piątek (3 listopada) od godz. 17.00 udostępni dla mieszkańców przejazdy poprzeczne przez plac budowy. Przejazdy będą w najbardziej newralgicznych miejscach.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Obecnie wykonawca profiluje i utwardza podbudowę drogi, na której w późniejszych dniach ułożona zostanie warstwa wiążąca i ścieralna. Od godz. 17 w piątek postara się zminimalizować utrudnienia dla mieszkańców. Przejazdy poprzeczne udostępnione zostaną:

♦ z ul. Górczyńskiej do ul. Ściegiennego i do kompleksu garaży;

♦ z ul. Szwoleżerów w ul. Połaniecką;

♦ z ul. Wróblewskiego i Pułaskiego w uliczkę z parkingami przy budynku nr 46 przy ul. Wróblewskiego.

Mieszkańcy ulicy Połanieckiej na dwa tygodnie zostaną odcięci od świata?

Przejazdy będą dostępne do wtorku. Przy przejeździe przez plac budowy trzeba zachować ostrożność i odpowiednio ograniczyć prędkość. We wtorek (7 listopada) wykonawca planuje wykonanie warstwy wiążącej i na ten czas wspomniane przejazdy zostaną czasowo zamknięte. Warstwa wiążąca będzie układana od ul. Górczyńskiej w stronę ul. Pułaskiego.

W środę i czwartek (8 i 9 listopada) wykonawca zamierza wykonać regulację urządzeń technicznych w jezdni przy zachowaniu opisanych powyżej przejazdów. Potem wykonana zostanie warstwa ścieralna nawierzchni.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem