Do kolizji doszło we wtorek po godz. 12 na rondzie Santockim w Gorzowie.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Z ustaleń policji wynika, że volvo wjechało na rondo od strony centrum – z ul. Warszawskiej skręcało w lewo w ul. Podmiejską. Na rondzie doszło do zderzenia z fiatem, który nadjeżdżał od strony Czechowa.

Kierowcy byli trzeźwi, nie ucierpieli w zdarzeniu. Fiatem kierował 37-letni mężczyzna. Za kierownicą volvo siedziała 47-letnia kobieta. To Halina K., gorzowska radna Platformy Obywatelskiej – dowiedzieliśmy się nieoficjalnie.

Samochodem marki volvo kierowała radna z Gorzowa
Samochodem marki volvo kierowała radna z Gorzowa  FOT. POMOC DROGOWA BARYŁA MĄDRY GORZÓW

 - Każdy z kierowców ma swoją wersję wydarzeń i nie przyznaje się do spowodowania kolizji – informuje sierżant sztabowy Grzegorz Jaroszewicz z zespołu prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wielkopolskim.

Volvo ma zniszczony prawy bok, fiat – lewą przednią lampę.

Sprawa będzie nadal badana przez policję i najpewniej trafi do sądu. Nie powinno być większych problemów z ustaleniem osoby winnej kolizji. Z naszych informacji wynika, że w pojeździe radnej zamontowany był wideo-rejestrator.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem