Gorzowianka Jagoda Szymczak zajęła trzecie miejsce w konkursie PGE Ekstraligi - Miss Startu 2017. - Nie spodziewałam się aż tylu głosów - powiedziała nasza laureatka, która z niecierpliwością czeka na mecze play-off. Pierwsze starcie Sparty Wrocław i Stali już w najbliższą niedzielę. A już w środę o godz. 17 na "Jancarzu" półfinałowy turniej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

W tegorocznej edycji Miss Startu 2017 oddano ponad 150 tysięcy głosów.

– Nie spodziewałam się, bo ciężko jest oszacować ile osób odda na mnie swój głos. Byłam zaskoczona, ale bardzo się cieszę, że był taki odzew ze strony kibiców i znajomych – mówiła gorzowianka.

Jagoda żużel poznała już w dzieciństwie: – – Pierwszego meczu ligowego nie pamiętam. W pamięci zapadł mi pierwszy występ pod taśmą w sparingu. Strasznie trzęsły mi się wówczas nogi. Dużo osób na nas patrzy jak tańczymy. Przez to bardziej się stresujemy, ale jest to inny rodzaj emocji niż na trybunach. Gdy zejdziemy już z toru i taśma pójdzie w górę, pozostaje tyko kibicować naszym żużlowcom tak jak na trybunach. Wierzę, że Stal stać na najwyższe miejsce i obronę mistrzowskiego tytułu. Ciężko stwierdzić, która drużyna byłaby dla żółto-niebieskich najwygodniejszym rywalem w finale. Fajnie jakbyś pojechali z Falubazem, bo zawsze są inne emocje podczas spotkań derbowych.

Dziś juniorzy Stali walczą w kolejnym półfinale DMPJ w Gnieźnie, a jutro o godz. 17 podejmą rówieśników z innych klubów na stadionie im. Edwarda Jancarza.

W półfinale PGE Ekstraligi Stal Gorzów w niedzielę 3 września o godz. 16.30 zmierzy się ze Spartą we Wrocławiu, a tydzień później o godz. 19, dojdzie do rewanżu na stadionie im. Edwarda Jancarza.

Ruszyła już sprzedaż wejściówek na oba pojedynki.

Sprzedaż biletów na sektor gości we Wrocławiu rozpocznie się w poniedziałek o godz. 12 w sklepie klubowym w galerii Nova Park. Wejściówki po 40 zł (bez podziału na ulgowe i normalne). Przy zakupie należy podać dane (imię, nazwisko i nr PESEL) wszystkich osób, dla których chcemy nabyć bilety. Sprzedaż zakończona zostanie w piątek 1 września o godz. 20. Klub wrocławski informuje, że fani Stali Gorzów z barwami klubowymi mogą wejść jedynie w sektory przeznaczone dla gości.

Przez pierwsze dni będzie prowadzona sprzedaż zamknięta na mecz w Gorzowie, następnie ruszy sprzedaż otwarta.

28.08 – 30.08 – sprzedaż zamknięta dla karnetowiczów (przy zakupie należy okazać karnet)

31.08 – 01.09 – sprzedaż zamknięta dla posiadaczy biletów z meczu Stal – Włókniarz (przy zakupie należy okazać bilet)

Od 2.09 – sprzedaż otwarta

Pod tym linkiem znajdziecie dokładne ceny wszystkich biletów.

TERMINARZ FAZY PLAY-OFF:

niedziela 3 września, pierwsze mecze półfinałowe

godz. 16.30 nSport+ Betard Sparta Wrocław – Cash Broker Stal Gorzów

godz. 19 nSport+ Fogo Unia Leszno – Falubaz Zielona Góra

niedziela 10 września, drugie miejsce półfinałowe

godz. 16.30 nSport+ Falubaz Zielona Góra – Fogo Unia Leszno

godz. 19 nSport+ Cash Broker Stal Gorzów – Betard Sparta Wrocław

17 i 24 września – mecze o 1. i 3. miejsce

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej