Pies najlepszym przyjacielem człowieka - to zdanie na pewno nie jest przesadzone. Mogliśmy się o tym przekonać w niedzielę, podczas kolejnej imprezy w ramach gorzowskiego Koniec Lata Party.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Tym razem gorzowskie błonia opanowały zwierzaki, bo tam swój festyn zorganizowała Fundacja Ochrony Praw Zwierząt „Anaconda”.

Czworonodzy goście mogli m.in. skosztować specjalnie przygotowanego dla nich torta, a w zamian popisywali się wyuczonymi sztuczkami. Zaprezentowała się również Enuma – Centrum Szkolenia Psów, działająca od roku szkoła dla psów, która promuje aktywne spędzanie czasu ze swoim pupilem.

Bezcenne jest obserwowanie wyjątkowych więzi między zwierzakiem, a jego panem. Pamiętajmy i interesujmy się też każdego dnia losem tych zwierzaków, którym w życiu się nie poszczęściło. One również, także dzięki nam, mogą znaleźć swój dom.

Przed nami ostatni akord Koniec Lata Party. W niedzielę o godz. 19.10 wystąpi Gorzowska Orkiestra Dęta. Dwa utwory wykona wspólnie z gwiazdą wieczoru – Krystyną Prońko. Potem pochodząca z Gorzowa artystka zaśpiewa razem z zespołem w składzie: Przemek Raminiak (instrumenty klawiszowe), Dawid Kostka (gitara), Jędrzej Łaciak (gitara basowa) i Maciej Burzyński (perkusja).

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Bartosz T. Wieliński poleca
Więcej