W drugi wieczór koncertów na bulwarowej scenie, publiczność, której z minuty na minutę przybywało, szczególnie po zakończeniu turnieju Grand Prix, klubowymi dźwiękami rozgrzała Natalia Nykiel. Później na scenie zagościła muzyka disco polo. Najpierw za sprawą gorzowianina Endrju, czyli Andrzeja Kozajdy, a później pochodzącego z Opalewa w województwie lubuskim - Czadomana.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Endrju podczas jednego z utworów miał na scenie specjalnych gości. Zaprosił do siebie wszystkie dzieciaki, aby zaśpiewać właśnie razem z nimi. Jeśli zagrał Czadoman to oczywiście Ruda tańczyła jak szalona...

LemON, O.S.T.R., Łobuzy... Bawiliśmy się z nimi do drugiej w nocy! [ZDJĘCIA]

W niedzielę ostatni dzień roztańczonego weekendu w Gorzowie.

To już taka nasza tradycja, że raz do roku kierowcy muszą poszaleć na moście [ZDJĘCIA]

O godz. 9 rozpoczął się 2. Lubuski Zlot Pojazdów Zabytkowych, a w samo południe Animalia, czyli dobrze znany gorzowianom festyn Fundacji Ochrony Praw Zwierząt „Anaconda”. Będą pokazy psich sztuczek, ratownictwa weterynaryjnego oraz loteria fantowa, z której dochód przeznaczony będzie na kastrację bezpańskich psów i kotów. Będzie można spróbować kuchni wegetariańskiej, dzieci wziąć udział w licznych konkursach i warsztatach. Festynowi towarzyszyć będzie muzyka na scenie. Wystąpią Orkiestra Dęta OSP Siedlice, wokalistka KOY oraz specjalnie dla fundacji Pled Zepchlim, czyli Led Zeppelin Tribute Band, grający oczywiście utwory słynnej grupy.

A po Animaliach, już na zakończenie Koniec Lata Party, o godz. 19.10 wystąpi Gorzowska Orkiestra Dęta. Dwa utwory wykona wspólnie z gwiazdą wieczoru – Krystyną Prońko. Potem pochodząca z Gorzowa artystka zaśpiewa razem z zespołem w składzie: Przemek Raminiak (instrumenty klawiszowe), Dawid Kostka (gitara), Jędrzej Łaciak (gitara basowa) i Maciej Burzyński (perkusja).

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Jarosław Kurski poleca
Więcej