Gorzów znów w euforii, Euforia Dźwięków w Gorzowie. Impreza, przerwana na początku lipca z powodu pożaru katedry jednak się odbędzie: w piątek przy Wale Okrężnym.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Impreza dla fanów muzyki klubowej zaplanowana była na 1 lipca, ale nie odbyła się z powodu odwołania Dni Gorzowa.

Teraz didżeje powracają nad Wartę, aby dać koncert i to w szczytnym celu. Tuż po przerwaniu lipcowej imprezy artyści zadeklarowali gotowość wystąpienia w innym terminie. Tym razem będzie to więc kolejne wydarzenie z cyklu „Razem dla katedry”. Wstęp wolny, ale przygotujcie „drobne”, a raczej „grubsze”, bo podczas koncertów prowadzona będzie zbiórka na rzecz odbudowy wieży katedralnej.

Program podobny, jak zaplanowany na Dni Gorzowa: w godz. 15 do 20 odbędzie się Festiwal Kolorów. To miejska adaptacja jednego z najbarwniejszych świąt w Indiach. Podobnie jak w przypadku oryginalnego holi, uczestnicy imprezy nawzajem obrzucają się kolorowymi proszkami. Akcji towarzyszą koncerty i inne atrakcje.

Natomiast już od godz. 20 na scenie pojawią się legendy sceny muzycznej: Westbam, DJ Tonka, czy Dune. Euforia Dźwięków jest zaplanowana do godziny czwartej nad ranem. Wystąpią także czołowi polscy DJ-e – w tym obecnie najpopularniejszy didżej Gromee z Krakowa, którego produkcje goszczą we wszystkich znaczących polskich i zagranicznych rozgłośniach radiowych.

Euforia Dźwieku i Festiwal Kolorów, 11 sierpnia godz. 15.00-4.00 Gorzów, scena przy Wale Okrężnym.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem