Od wtorku zaczyna się kolejny etap remontu estakady kolejowej. Kierowców czekają dodatkowe utrudnienia na ul. Spichrzowej i Nadbrzeżnej.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Od 1 sierpnia wykonawca modernizacji estakady kolejowej przystąpi do kolejnego etapu inwestycji. W związku z pracami nad niszami numer 32-34 wydłużony zostanie zamknięty odcinek pasów ruchu na ul. Spichrzowej oraz ul. Nadbrzeżnej na odcinku od ul. Zaułek do ul. Młyńskiej.

Wielki remont estakady. Zobacz zdjęcia z placu budowy

Prace wymagać będą zajęcia dodatkowych 50 m połowy jezdni ul. Spichrzowej oraz ul. Nadbrzeżnej. W obu przypadkach w miejscu zwężenia jezdni będzie obowiązywał ruch jednokierunkowy. Wyznaczony zostanie objazd dla kierunku jazdy od dworca PKP:

. w kierunku ul. Warszawskiej przez ul. Młyńską (wprowadzony został już wcześniej ruch dwukierunkowy) – Sikorskiego – Chrobrego – Jagiełły; a w kierunku Mostu Staromiejskiego przez ul. Nadbrzeżną (przez niszę nr 38).

W związku z wprowadzeniem ruchu dwukierunkowego na ul. Młyńskiej obowiązuje teraz zakaz parkowania dla obu stron jezdni.

Ulica Młyńska będzie dwukierunkowa do czasu zakończenia modernizacji zachodniej części estakady, a także podczas niektórych etapów przebudowy ul. Sikorskiego.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Nie daleko, jak Nowoczesna, kilka osób wskazywalo krytycznie na poczynania prezydenta i jego dobranego "dworu" i nie trafia nic. Czy rzecznik prezydenta nie śledzi wpisów, ocen ich pracy? Kasy jest dużo, tylko wiedzy brak, co robić z nią. Ps. Na przejeździe tramwajowym koło baru Słoneczko jest dziura. Straż Miejska jest, niech sprawdzą i działać, bo nie wybierzemy nikogo z was. Jesteście bez.....
  już oceniałe(a)ś
  0
  0