Prezydent zdecydował o przeznaczeniu 26 mieszkań komunalnych do remontu przez przyszłego najemcę we własnym zakresie. Termin składania ofert upływa 3 sierpnia.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Mieszkania komunalne przeznaczone do remontu przez przyszłych lokatorów są wynajmowane, po uzyskaniu pozytywnej opinii Społecznej Komisji Mieszkaniowej. Z tej możliwości mogą skorzystać osoby oczekujące na lokale zamienne, umieszczone na liście przydziału lokali mieszkalnych na czas nieoznaczony lub oczekujący na zamianę z urzędu z uwagi na stan zdrowia. Chodzi o lokale m.in. przy ul. Łokietka, 30 Stycznia, Drzymały, Borowskiego, Al. 11 Listopada, ul. Garbary, Słonecznej i Gwiaździstej. A także na Zawarciu, przy ul. Kwiatowej czy Lipowej.

Osoba, która uzyskała pozytywną decyzję prezydenta zobowiązana jest do przeprowadzenia remontu na warunkach określonych w umowie. Na remont lokator ma dwa miesiące, ale w uzasadnionych przypadkach prezydent może wydłużyć ten termin.

Wykaz 26 mieszkań znajduje się na tablicy ogłoszeń w Wydziale Spraw Społecznych przy ul. Teatralnej 26 oraz w Urzędzie Miasta Gorzowa Wlkp., przy ul. Sikorskiego 3-4. Szczegółowe informacje dostępne są pod nr tel. 95 7355 756 lub bezpośrednio w Wydziale Spraw Społecznych przy ul. Teatralnej 26, pok. nr 11.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
    Komentarze
    Zaloguj się
    Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem