Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

To był dzień na gole Kacprów. Niefortunnie do własnej bramki trafił testowany obrońca, niespełna 19-letni Kacper Wojdak, a wyrównał stilonowiec z rocznika 2000 – Kacper Czyżewski. U trzecioligowca byli sprawdzani dwaj nastolatkowie z Legii Warszawa, pojawił się także kolejny Japończyk.

Ten ostatni być może trafi do czwartoligowego Piasta Karnin, z którym trener Stilonu Adam Gołubowski zapowiada nowe otwarcie. Utalentowani, młodzi zawodnicy z tego klubu, obecnie trenują z trzecioligowcem i dziś też pokazali się w akcji. Generalnie po stilonowskiej stronie widzieliśmy mocny powiew młodości, ale i tonowanie nastrojów, głosy o złej sytuacji finansowej, gorszej niż się spodziewano, którą podobno zastał zupełnie nowy zarząd, wybrany w poniedziałek. Jedni odchodzą, inni przychodzą, niektórych widzimy przy drużynie z powrotem. O przyszłości Stilonu mają zadecydować najbliższe tygodnie.

Na pewno niebiesko-biali w niedzielę 16 lipca o godz. 17 zagrają mecz rundy wstępnej Pucharu Polski z pierwszoligową Puszczą Niepołomice. Bilety kosztują 15 zł, a 5 zł z każdej wejściówki zostanie przekazane na odbudowę gorzowskiej katedry.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.