Tym razem uczestnicy gorzowskiego Biegu S這wia雟kiego mieli do pokonania 8 kilometr闚 i 760 metr闚. Najlepsi Anna Lasecka i Maciej Grabek.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Ten bieg na pewno będzie pamiętny, bo startujący definitywnie przepędzili, wyjątkowo w tym roku wredną zimę. Ponad 100 biorących udział w 36. edycji Biegu Słowiańskiego walczyło przy pięknej pogodzie. Nareszcie było ciepło, świeciło słońce.

Inna niż zwykle była też trasa. Zgodnie z nazwą, biegacze ruszali z placu cyrkowego i dwie pętle pokonywali ulicą Słowiańską, zawracali na rondzie, niedaleko Tesco.

Wśród mężczyzn zwyciężył 25-letni Maciej Grabek (na zdjęciach nr 33) z AZS AWF Gorzów, który uzyskał czas 31 minut i 13 sekund. Drugi był Marcin Palczarski (nr 78). Jego doskonale pamiętamy, bo przecież jest zwycięzcą obu edycji Biegu Tropem Dzika, który też odbywa się w parku Słowiańskim. Trzeci był Tomasz Chawawko (nr 150) z Dębna.

Rywalizację pań wygrała Anna Lasecka (BBL Gorzów, numer 106) – 38.05, przed Anną Nowak (nr 74)  i Joanną Karską (nr 142).

Pod tym linkiem znajdziecie pełne wyniki.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Miko豉j Chrzan poleca
Wi璚ej