W sobotnie popołudnie prezes PiS spotkał się z członkami partii w Lubuskiem. Partyjne ?orędzie? odbyło się w gorzowskiej bibliotece i było zamknięte dla mediów.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Jarosław Kaczyński przyjechał do Gorzowa, by dać energię lokalnym działaczom partyjnym. Obok niego za stołem prezydialnym siedziała m.in. wywodząca się z Gorzowa Elżbieta Rafalska, minister rodziny, pracy i polityki społecznej.

Kaczyński – jak można wywnioskować z wpisów pojawiających się na oficjalnym koncie PiS na Twitterze – głównie chwalił pomysły rządu PiS. Mówił, że program "Mieszkanie plus" to szansa dla biednych. Zdaniem prezesa PiS wprowadzana właśnie reforma edukacji jest „naprawdę bardzo potrzebna Polsce, polskim dzieciom i ich rodzicom”.

 

Były też zapowiedzi kolejnych zmian. – Nie możemy dalej tkwić w systemie służby zdrowia, który mamy teraz. Potrzebuje on reformy – zapowiedział w Gorzowie Kaczyński.

Partia ma nadal wprowadzać „dobrą zmianę”, choć zewsząd słychać krzyki. – Róbmy to, aby uczynić Polskę lepszą. Zmiana Polski składa się z szeregu różnych posunięć, które musimy po kolei, skutecznie realizować – motywował partyjnych działaczy.

 

Jarosław Kaczyński podkreślał, że ostatni kryzys sejmowy nie wpłynął źle na sondaże PiS. I zapowiedział skok na samorządy. – Chcemy dążyć do jak najlepszego wyniku wyborów samorządowych i zwiększenia liczebności partii. Musimy poszukać kandydatów do wyborów samorządowych zarówno na stanowiska jednoosobowe, jak i na radnych. Wygrana w wyborach samorządowych jest ważna także w kontekście przyszłych wyborów parlamentarnych – konstatował prezes Kaczyński.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Rozpowszechnia idee wodzowskie, destruktor, grzebie Polskę coraz głębiej- zdrajca narodu.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Reforma edukacji jest „naprawdę bardzo potrzebna Polsce , a przede wszystkim polskim rodzicom” po to właśnie Jarosław opracował program edukacji dla rodziców, jak wychowywać dzieci w duchu patriotyzmu i umiłowania Kaczyzmu .
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  ,Partyjne "orędzie" odbyło się...' Z całym szacunkiem, ale nawet jak słowo "orędzie" jest w cudzysłowie, to i tak to nie jest poprawnie po polsku. Cenisz dobre dziennikarstwo...?
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Do obecnej opozycji!!! Po wygranych wyborach nalezy koniecznie uchwala sejmowa uznac PIS jako organizacje przestepcza, dzialajaca na szkode panstwa polskiego i uznac to jako zdrade interesów Polski. Konsekwencja tego powinno byc obnizenie wszystkim dzialaczom PIS na wszystkich szczeblach emerytury do minimalnej krajowej. To trzeba im powtarzac juz od dzisiaj aby potem nie byli zaskoczeni.
  @michal-wiktorczyk Dobry pomysl
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  @michal-wiktorczyk Absolutnie. Nie jestem mściwy, żal mi tych ludzi, ale powinni oni sobie zdawać sprawę, że będą - wierzę potraktowani z całą powagą i PONIOSĄ konsekwencje.Łatwo ich będzie wyłuskać. Marzy mi się, że w cywilizowany sposób zrobi to nie kto inny jak Profesor Rzepiński. Ma wszelkie predyspozycje żeby ubiegać się o prezydenturę kraju. Byłoby to uważam naturalne wręcz. Prawnik wśród prawników, autorytet, człowiek z charakterem. Każdą złotówkę tej "władzy" trzeba rozliczyć.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  aleksandergostynski
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Najpiękniej ta jaczejka wyglądałaby w kaftanach. To jedyny strój i miejsce odosobnienia dla tych szkodników !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Po lewej tuz myśli prawniczej, mistrz ciętej riposty, sułtan sztuki przemawiania, nieoceniony, niedościgniony Ast !
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  W jednym mogę się z prezeskiem zgodzić: wybory samorządowe trzeba wygrać. Pis musi dostać baty w wyborach samorządowych, bo samorządności prezesek nienawidzi, zawsze dążył do ograniczenia budżetowej autonomii samorządów a samo określenie "samorządność" wywołuje jego furię. Od rządzenia jest o09n, a nie jakieś wymykające się jego kntroli gremia obywateli. Kto ma pamięć dłuższą niż ogon jego kota, pamięta o próbach odenbrania sejmikom wojewódzkim pieniędzy, o próbach poddania sejmików władzy wojewodów, o zapędach centralizacyjnych prezeska i w ogóle o jego strachu przed obywatelami zorganizowanymi oddolnie. Histeryczne reakcje prezeska wywołuje na przykład KOD. Bolszewizm pisu wyklucza samorządność, więc prezesek musi łgać na całego - do wyborów. Jeżeli wygra - zdławi nienawistną samorządność lokalną a wszystkie organizacje podda centralnej kontroli administracyjnej - i to też już zapowiedział. Prezesek zebrał w pisie tysiące wyjątkowo nieudolnych wazeliniarzy i cyników, którzy wiedzą, że w normalnych warunkach nikt by im nie powierzył żadnego odpowiedzialnego stanowiska czy funkcji. Dorobić się mogą jedynie przez pisowskie dospawanie do publicznej kasy. Jedyna okazja w ich żałosnym życiu. A brygadzistą regionalnych spawaczy czyli głównym spawaczem RP jest prezesek.
  @lafontaine Wprawdzie nie ma filmu z tego spotkania ale odniosłem takie wrażenie, że prezes mówiąc o przyszłych wyborach parlamentarnych puszczał jednocześnie oko do swoich wyznawców informując ich, że wyborów nie będzie. Może stąd takie zadowolenie na twarzach
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Patrząc na zdjęcie tych wybitnych Polaków z Gorzowa odnoszę wrażenie, ze niektóre panie widząc zwykłego posła Kaczyńskiego dostają na jego widok orgazmu, te szczęśliwe wyrazy twarzy są przytłaczające ! Działacze jedynie słusznej partii zawsze z Wodzem ! Hurrra Hurra. Natomiast panowie wolą zajmować się przeglądaniem telefonu komórkowego a może też nagrywaniem Najwybitniejszego, Ukochanego Kim'a Kaczyńskiego, zeby w przyszłości mogły też słuchać przemówień Wielkiego Nieomylnego Władcy ich wnuczęta a i też dzieci tych wnucząt. Niech żyje Wielki Nasz Wódz! Współczuję wyborcom Gorzowa a i też tym, którzy nie głosowali, że w ich mieście przebywał ten człowiek razem z takimi posłami jak Rafalska i Ast. Ta pani " wyjątkowo" dba szczególnie o emerytów i rencistów a ten pan prawnik, który nie zna prawa. Jednym słowem wycieczkę tych troje sobie zrobiło - napewno przy obstawie BOR, bo przecież Wodzusia trzeba ochraniać - zastanawiam się przed kim. A wycieczka i ochrona jak zwykle za pieniądze podatników, ktorzy tych m.in. posłów utrzymują.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0