W tej chwili ligowy z這ty medal, wywalczony w 2016 roku, jest ju warty prawie 3 tysi帷e z這tych, a licytacja potrwa jeszcze do 10 lutego. Stalowcy b璠 grali z Wielk Orkiestr 安i徠ecznej Pomocy tak瞠 w Gorzowie.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Trzeci rok z rzędu PGE Ekstraliga przekazuje na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy złoty medal Drużynowych Mistrzostw Polski na żużlu. Tym razem wespół z Bartoszem Zmarzlikiem, który taki sam medal wywalczył podczas finału rozgrywek, w którym Stal Gorzów pokonała Get Well Toruń. Licytacja trwa do 10 lutego.

Licytować można pod tym linkiem.

Medal jest oryginalny i stanowi niebywałą wartość kolekcjonerską. W minionym sezonie żużlowym takie medale otrzymali tylko zawodnicy i sztab szkoleniowy Drużynowego Mistrza Polski – Stali Gorzów.

 

– Jest to doskonała pamiątka i mam nadzieję, że trafi do rąk prawdziwego fanatyka żużla. Wiem, że każda osoba licytująca, tak jak ja, chce pomóc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy. Przyłączam się do akcji i gram z wami w jednej drużynie – powiedział Bartosz Zmarzlik.

25. finał WOŚP odbędzie się w niedzielę 15 stycznia. Pieniądze do orkiestrowych puszek na terenie Gorzowa zbierać będą prezes Stali Ireneusz Maciej Zmora, trenerzy Stanisław Chomski i Piotr Paluch, Bartosz Zmarzlik oraz Rafał Karczmarz. Do licytacji zostaną także przekazane gadżety Stali.

W tym roku orkiestra zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach ogólnopediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Wi璚ej