O godz. 16 rozpocznie się feta na cześć drużynowych mistrzów Polski na żużlu 2016. Stal Gorzów w wielkim finale PGE Ekstraligi pokonała Get Well Toruń.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Gorzów i dziennikarze "Wyborczej" bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku i gorzow.wyborcza.pl!

- Zapraszamy wszystkich gorzowian na spotkanie ze złotą drużyną, która przybędzie na bulwar pod wodzą prezesa Ireneusza Macieja Zmory. Przygotowujemy scenę, bo będzie to klasyczne podziękowanie za tak duży sukces - zapowiada Włodzimierz Rój, dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Na przybyłych na bulwar miłośników żółto-niebieskich będzie czekać szereg atrakcji: - Będzie okolicznościowe wręczenie pamiątek, imprezę poprowadzi Krzysztof "Jankes" Jankowski, a na scenie wystąpi zespół Cocktail Boys. Kibice będą mogli porozmawiać z żużlowcami, zrobić sobie z nimi zdjęcie, wziąć autograf i obejrzeć film o Stali - dodaje Rój.

Spotkanie z mistrzowską drużyną Stali Gorzów odbędzie się w niedzielę 2 października na bulwarze zachodnim. Start o godzinie 16.

Stanley Chomski ma swoje ligowe złoto

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Roman Imielski poleca
Więcej