Oczywiście jeśli kibice, którzy wybierają się na niedzielne starcie ze Spartą Wrocław, zapragną również być na wielkim finale, do którego Stal Gorzów za chwilę zapewne wjedzie. Kto jednak nie chciałby przeżyć 25 września na stadionie decydującego boju o złoto w żużlowej PGE Ekstralidze...
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Gorzów i dziennikarze "Wyborczej" bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku i gorzow.wyborcza.pl!

Po wygranej 49:29 w Poznaniu ze Spartą Wrocław, półfinałowy rewanż zapewne będzie wyłącznie formalnością i za chwilę ostatecznie ogłosimy, że Stal Gorzów na finiszu sezonu 2016 bije się o złoto.

Pojedynek Stal - Sparta rozpocznie się na stadionie im. Edwarda Jancarza w najbliższą niedzielę o godz. 16.30. - Zawodnicy liczą na głośny doping kibiców, a my już myślimy o kolejnym spotkaniu, dlatego przygotowaliśmy dla fanów specjalny okres sprzedaży na mecz kończący sezon 2016, by wejściówki w pierwszej kolejności trafiły do najwierniejszych kibiców żółto-niebieskich. A jeżeli będzie to wielki finał to wiemy z doświadczenia, że biletów nie starczy dla każdego chętnego - powiedział prezes gorzowskiego klubu Ireneusz Maciej Zmora.

Co to oznacza? Jeśli Stal przedzie wrocławian, a tak zapewne będzie, pierwsi bilety na finał będą kupować posiadacze karnetów, potem kibice z wejściówką na półfinał, a na koniec będziemy mieli sprzedaż otwartą, jeśli jeszcze na stadionie zostaną jakieś wolne miejsca.

PROGRAM PÓŁFINAŁÓW PLAY-OFF:

niedziela 4 września:

Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów 29:49

Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra 50:40

niedziela 11 września:

godz. 16.30 nSport+ Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

godz. 19 nSport+ Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń

Podane godziny rozpoczęcia meczów to czas startu zawodników do pierwszego biegu. Próba toru z udziałem żużlowców obu drużyn rozpoczyna się 30 minut wcześniej, a prezentacja zawodników 15 minut przed pierwszym wyścigiem.

Stali gromi Spartę! Rewanż tylko formalnością, pojedziemy o złoto!

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Roman Imielski poleca
Więcej