Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Gorzów i dziennikarze "Wyborczej" bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku i gorzow.wyborcza.pl!

Po wygranej 49:29 w Poznaniu ze Spartą Wrocław, półfinałowy rewanż zapewne będzie wyłącznie formalnością i za chwilę ostatecznie ogłosimy, że Stal Gorzów na finiszu sezonu 2016 bije się o złoto.

Pojedynek Stal - Sparta rozpocznie się na stadionie im. Edwarda Jancarza w najbliższą niedzielę o godz. 16.30. - Zawodnicy liczą na głośny doping kibiców, a my już myślimy o kolejnym spotkaniu, dlatego przygotowaliśmy dla fanów specjalny okres sprzedaży na mecz kończący sezon 2016, by wejściówki w pierwszej kolejności trafiły do najwierniejszych kibiców żółto-niebieskich. A jeżeli będzie to wielki finał to wiemy z doświadczenia, że biletów nie starczy dla każdego chętnego - powiedział prezes gorzowskiego klubu Ireneusz Maciej Zmora.

Co to oznacza? Jeśli Stal przedzie wrocławian, a tak zapewne będzie, pierwsi bilety na finał będą kupować posiadacze karnetów, potem kibice z wejściówką na półfinał, a na koniec będziemy mieli sprzedaż otwartą, jeśli jeszcze na stadionie zostaną jakieś wolne miejsca.

PROGRAM PÓŁFINAŁÓW PLAY-OFF:

niedziela 4 września:

Betard Sparta Wrocław - Stal Gorzów 29:49

Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra 50:40

niedziela 11 września:

godz. 16.30 nSport+ Stal Gorzów - Betard Sparta Wrocław

godz. 19 nSport+ Falubaz Zielona Góra - Get Well Toruń

Podane godziny rozpoczęcia meczów to czas startu zawodników do pierwszego biegu. Próba toru z udziałem żużlowców obu drużyn rozpoczyna się 30 minut wcześniej, a prezentacja zawodników 15 minut przed pierwszym wyścigiem.

Stali gromi Spartę! Rewanż tylko formalnością, pojedziemy o złoto!

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.