Pierwotnie do tego spotkania miało dojść w poniedziałek, ale przez obowiązki naszej medalistki z Rio w stolicy, olimpijczycy z AZS AWF Gorzów zapraszają wszystkich kibiców na przystań wioślarską przy ul. Fabrycznej we wtorek w samo południe.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Gorzów i dziennikarze "Wyborczej" bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku i gorzow.wyborcza.pl!

Dla fanów dostępni będą wioślarz Zbigniew Schodowski oraz kajakarze - Karolina Naja i Paweł Kaczmarek.

- W czwartek w nocy Karolinę i całą ekipę kajakową witaliśmy na lotnisku w Poznaniu - opowiadał trener AZS AWF Marek Zachara. - W weekend mamy mistrzostwa Polski seniorów, w poniedziałek dziewczyny zostały zaproszone do Warszawy do pani premier, a we wtorek o godz. 12 trójka olimpijczyków z naszego klubu będzie dostępna dla gorzowian. Serdecznie zapraszamy na przystań, to niepowtarzalna okazja, aby naszych bohaterów zobaczyć na żywo, zrobić sobie z nimi zdjęcie, zapytać o wrażenia i przede wszystkim obejrzeć medal, który w kajakowej dwójce wywalczyła Karolina.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Mikołaj Chrzan poleca
Więcej