Za nami cieszący się wielką popularnością bieg ulicami Gorzowa. Dystans 3. Nadwarciańskiej Dychy najszybciej pokonali dziś Paweł Ochal z Bydgoszczy i Natalia Batrak z Charkowa, reprezentująca klub z Łomży.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Gorzowski sport i dziennikarze "Wyborczej" bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku i gorzow.wyborcza.pl!

Biegacze startowali na Bulwarze Zachodnim, a potem dwa razy pokonali pętlę po 5 km na gorzowskim Zawarciu, dobiegali w okolice stadionu żużlowego.

Paweł Ochal z Bydgoszczy wygrał w czasie 31 minut i 15 sekund. Za nim na metę przybiegli Kenijczyk Boniface Nduva i Paweł Weretski z Doniecka, reprezentujący Chemika Puławy. Pierwszy z gorzowian Michał Hulewicz zajął szóste miejsce, w czołówce byli także Marcin Palczarski i Piotr Dudka.

Natalia Batrak z Charkowa - 35.54 - w ogólnej klasyfikacji przegrała tylko z dziewięcioma mężczyznami. Druga była Natalia Nahirniak z Ukrainy, a trzecia gorzowianka Wioletta Paduszyńska.

Zobaczcie galerię zdjęć Daniela Adamskiego, a szczegółowe wyniki wkrótce będzie można sprawdzić na stronie sport-time.com.pl w zakładce wyniki.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Mikołaj Chrzan poleca
Więcej