Patrząc na najbliższe prognozy pogody, taka decyzja jest jedyną rozsądną. Stal Gorzów pojedzie u siebie z GKM Grudziądz nie w piątek wieczorem (jutro ma mocno padać), a w najbliższą niedzielę o godz. 17. Na dziś pojedynek drugiej kolejki wypada też z telewizji, także będzie można go zobaczyć na żywo tylko na stadionie im. Edwarda Jancarza.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Gorzowski sport i dziennikarze Gazety bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku i gorzow.wyborcza.pl!

Dziś stalowcy nie pojechali też na finał Złotego Kasku do Tarnowa (nowy termin to poniedziałek 18 kwietnia), chwilę poczekają również na otwarcie sezonu PGE Ekstraligi w Gorzowie. Kiepska prognoza pogody storpedowała mecz z GKM Grudziądz w piątek, ale żużlowcy bez przeszkód powinni ścigać się w niedzielę od godz. 17.

Gorzowski klub informuje, że bilety zachowują ważność w nowym terminie. Kibicom, którzy nie mogą być w niedzielę na stadionie, a zakupili już wejściówki, przysługuje prawo do zwrotu. Bilety można oddać w sklepie klubowym w Nova Park w piątek i sobotę. Zwroty tylko z paragonem fiskalnym.

Błyskawicznie nową rozpiskę zaproponowała też telewizja. Po odwołaniu transmisji piątkowej, ostatecznie pokaże dwa mecze w sobotę i nic nie zmienia na niedzielę - na dziś pojedynek z Gorzowa jest w nSport+ na rezerwie.

STAL GORZÓW - MRGARDEN GKM GRUDZIĄDZ

Niedziela 17 kwietnia, godz. 17, stadion im. Edwarda Jancarza w Gorzowie

GKM: 1. Antonio Lindback, 2. Tomasz Gollob, 3. Rafał Okoniewski, 4. Krzysztof Buczkowski, 5. Artiom Łaguta, 6. Marcin Nowak, 7. Mike Trzensiok.

STAL: 9. Niels Kristian Iversen, 10. Michael Jepsen Jensen, 11. Matej Zagar, 12. Przemysław Pawlicki, 13. Krzysztof Kasprzak, 14. Bartosz Zmarzlik, 15. Adrian Cyfer.

NOWY ŻUŻLOWY ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND:

sobota 16 kwietnia:

(mecz zaległy z 1. kolejki) godz. 17 nSport+ ROW Rybnik - Get Well Toruń

(2. kolejka) godz. 19.30 nSport+ Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno

niedziela 17 kwietnia:

(2. kolejka) godz. 17 Stal Gorzów - MrGarden GKM Grudziądz

(2. kolejka) godz. 17 nSport+ Betard Sparta Wrocław - ROW Rybnik

(2. kolejka) godz. 19.30 nSport+ Get Well Toruń - Falubaz Zielona Góra

Podane godziny rozpoczęcia meczów to czas startu zawodników do pierwszego biegu. Próba toru z udziałem żużlowców obu drużyn rozpoczyna się 30 minut wcześniej, a prezentacja zawodników 15 minut przed pierwszym wyścigiem.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Roman Imielski poleca
Więcej