Terminarz i tabela nie kłamią, wygrana Kancelarii Andrysiak Stal Gorzów numer 23 znów przybliżyła nas do awansu. Wciąż jednak musimy zrobić dwa zwycięskie kroki - za tydzień w Bydgoszczy i na koniec ligi u siebie z Olsztynem. Cartusię Kartuzy pokonujemy 31:19.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Gorzowski sport i dziennikarze Gazety bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku i gorzow.wyborcza.pl!

Żukowo gdzieś się jeszcze potknie? Nie oglądajmy się już na wicelidera, który i tak nam sprawił wielki prezent, remisując z Wejherowem. Patrzmy wyłącznie na siebie, do końca wykonajmy własną robotę najlepiej jak umiemy, a wtedy 16 kwietnia będzie w Gorzowie wielkie święto...

Dziś z Cartusią objęliśmy prowadzenie 2:0 po golach Mateusza Stupińskiego i nie oddaliśmy go już do końca pojedynku, choć w pierwszej połowie goście zdołali się do nas zbliżyć na dwie bramki. Druga część to tylko chwila nieuwagi stalowców na samym początku, a dalej regularne powiększanie przewagi i myśli krążące już przy ostatnim wyjeździe w tym sezonie. Twierdzy przy Szarych Szeregów nikt nie zdobył, a więc pewnie wszystko rozstrzygnie się właśnie w Bydgoszczy.

KANCELARIA ANDRYSIAK STAL GORZÓW - CARTUSIA KARTUZY 31:19 (12:7)

STAL: Nowicki, Szot, Skibiński - Baraniak 6, Kłak 6, M. Stupiński 6, Polak 4, Zając 4, Stefanicki 3, Kminikowski 1, K. Stupiński 1, Śramkiewicz, Kubacki, Ławniczak, Chudy.

WYNIKI Z 24. KOLEJKI:

Kancelaria Andrysiak Stal Gorzów - Cartusia Kartuzy 31:19, SMS II Gdańsk - Gwardia Koszalin 35:31, Tytani Wejherowo - Energetyk Gryfino 27:23, AZS UKW Bydgoszcz - Sambor Tczew 31:38. Mecze Borowiak Czersk - Szczypiorniak Olsztyn, Wybrzeże II Gdańsk - LKS Kęsowo i Henri Lloyd Brodnica - GKS Żukowo odbędą się w niedzielę.

POZOSTAŁE MECZE GORZOWA I ŻUKOWA DO KOŃCA SEZONU:

24. kolejka, 3 kwietnia: Henri Lloyd Brodnica - GKS;

25. kolejka, 9 kwietnia: AZS UKW Bydgoszcz - Stal, Wybrzeże II Gdańsk - GKS;

26. kolejka: Stal - Szczypiorniak Olsztyn (16 kwietnia), SMS II Gdańsk - GKS (6 kwietnia).

Trener stalowców: Do Wejherowa podziękowania zawieziemy osobiście

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Jarosław Kurski poleca
Więcej