Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Gorzowski sport i dziennikarze Gazety bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku i gorzow.wyborcza.pl!

Rewanże gorzowianki zaczną od pojedynku z Victorią Sianów. Na wyjeździe przegraliśmy 0:2 po golach 29-latki Malwiny Grzelak. Właśnie doświadczenia może naszej drużynie brakować przede wszystkim, bo zespół, który walczył jeszcze rok temu w ekstraklasie, praktycznie nie istnieje. Victorii też jakoś w dalszej części sezonu nie wiodło się najlepiej. Przy korzystnym wyniku w sobotę, ekipa TKKF Stilon ma szansę już po tej kolejce opuścić strefę spadkową. - Mamy 20 zawodniczek, głównie juniorek z OSSM Gorzów i w tym składzie musimy sobie poradzić, obronić pierwszą ligę. O przeciwniku nie wiemy za wiele, musimy zneutralizować ich doświadczoną, bramkostrzelną zawodniczkę. Wierzę, że wygramy i ruszymy w górę tabeli - powiedział trener Roman Mielcarek w Magazynie Piłkarskim Radia Gorzów.

Mecze piłki nożnej kobiet tradycyjnie można oglądać na stadionie przy ul. Olimpijskiej.

PROGRAM 10. KOLEJKI: TKKF Stilon Gorzów - Victoria Sianów (sobota, godz. 12, stadion przy ul. Olimpijskiej), Sportowa Czwórka Radom - KS Raszyn, Stomil Olsztyn - UKS SMS Łódź, Medyk II Konin - Polonia Poznań, Unifreeze Górzno - Praga Warszawa.

Zwycięzca awansuje do ekstraklasy, dwa ostatnie zespoły spadną do drugiej ligi.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie

Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi

Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich. Zrezygnować możesz w każdej chwili.