Chwilę po godz. 14. nasi żużlowcy wyjechali na gorzowski stadion. Pierwsze kółka wykonali Bartosz Zmarzlik i Adrian Cyfer, a zaraz za nimi Przemysław Pawlicki i Zbigniew Suchecki. Zobaczcie naszą galerię zdjęć z przygotowań do sezonu 2016.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

"Jak na wiosnę poczuje się nad stadionem ten charakterystyczny zapach spalin po pierwszym treningu, to już się wie. Zaczął się sezon, jest dobrze..." - wyznał kiedyś Jerzy Synowiec w reportażu o Edwardzie Jancarzu. Nad stadionem zaczął się unosić "zapach żużla". Pierwszy trening stalowców za nami.

Ściganie z rywalami ma zacząć się na gorzowskim stadionie w Wielką Sobotę 26 marca. Wtedy na krótkie zgrupowanie do Polski planuje przyjechać mistrz Szwecji - Vetlanda. Zespół gości zapowiada mocny skład z Emilem Sajfutdinowem, Taiem Woffindenem i Tomasem Jonnasonem. W niedzielę 3 kwietnia o godz. 18.30 ma ruszyć na "Jancarzu" 13. Memoriał Edwarda Jancarza. Wtedy na torze mamy zobaczyć w akcji wszystkich stalowców zakontraktowanych na sezon 2016.

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej