Tym razem gorzowianie rozprawiają się z przeciwnikami po przerwie. Stilon, w jednym z ostatnich sprawdzianów przed startem drugiej części trzecioligowych rozgrywek, wygrywa w Barlinku z Drawą Drawsko Pomorskie 3:1.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Gorzowski sport i dziennikarze Gazety bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku!

Najważniejsza informacja z tego pojedynku to powrót do gry Kordiana Ziajki. Nasz ofensywny gracz przez uraz kostki stracił sporą część zimowych przygotowań, ale przeciwko trzecioligowej Drawie pokazał się z bardzo dobrej strony. Wszedł na boisko na ostatni kwadrans i strzelił w tym czasie dwie bramki. - Wypada się cieszyć z takiego wsparcia, oby tak dalej. Jest jeszcze czas, aby Kordian był w pełni gotowy na pierwsze ligowe starcie z Legnicą. Byle tylko problemy zdrowotne opuściły go już na dobre - powiedział trener naszego zespołu Dariusz Borowy.

Kolejny sparing stilonowcy również rozegrają w Barlinku, w sobotę zmierzą się z kolejnym trzecioligowcem, czwartą drużyną grupy pomorsko-zachodniopomorskiej Świtem Skolwin Szczecin.

STILON GORZÓW - DRAWA DRAWSKO POMORSKIE 3:1 (0:0)

BRAMKI: Gruszecki (62.), Ziajka dwie (78., 87.) - Szymański (89.)

STILON: Kodzis (79. Gibki) - Gołdyn, Gruszecki (76. min Bil), Somrani (80. min Płóciennik), Szwiec (46. min Mazalon) - Krzyżanowski (42. min Świtaj, 79. min Wiśniewski), Maliszewski (60. min Nowak), Świtaj (32. min Chyrek), Ogrodowski (74. min Ziajka) - Mrozek (46. min Kaczmarczyk), Posmyk (79. min Szałas).

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej