Trzecioligowy Stilon Gorzów wygrywa w Barlinku z wiceliderem gorzowskiej klasy okręgowej Meprozetem Stare Kurowo 4:0.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Gorzowski sport i dziennikarze Gazety bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku!

Ten mecz na dobre zaczął się dopiero po przerwie. - Nie wyobrażam sobie, abyśmy w nadchodzących meczach ligowych mieli powielać to, co prezentowaliśmy w tym sparingu w pierwszej w połowie, tak nic na pewno nie osiągniemy - przyznał trener Stilonu Dariusz Borowy.

Gorzowianie chcieliby zatrzymać na dłużej młodego obrońcę Mateusza Mazalona. Jeśli ten transfer dojdzie do skutku to byłoby już trzecie w ostatnim czasie wzmocnienie z Zawiszy Bydgoszcz. W pojedynku z Meprozetem nie zagrał Roman Poltavets z Ukrainy, ale nadal jest możliwie, że zostanie w Stilonie.

W najbliższą sobotę stilonowcy zagrają z drugoligowymi Błękitnymi w Stargardzie.

STILON GORZÓW - MEPROZET STARE KUROWO 4:0 (0:0)

BRAMKI: Kaczmarczyk (51.), Chyrek (58.), Bil (80.), Sadłowski (88.)

STILON: Kodzis - Zawistowski, Somrani (40. min Wiśniewski), Mazalon (68. min Bil), Gołdyn - Mrozek (46. min Ogrodowski), Maliszewski (57. min Szałas), Świtaj (46. min Kaczmarczyk), Krzyżanowski (79. min Płóciennik) - Nowak (46. min Posmyk), Chyrek (65. min Sadłowski).

Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi 
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Więcej