Nowe podprowadzające, które w sezonie 2016 będą współpracować ze Stalą, właśnie odwiedziły i pozowały do zdjęć w sklepie gorzowskiego klubu żużlowego w galerii Nova Park.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Gorzowski sport i dziennikarze Gazety bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku!

Nowe dziewczyny ze Stali mają od 19 do 24 lat. Jak zwykle zimą gorzowski klub wzmocnił kadrę podprowadzających, które będą towarzyszyć naszej drużynie przez cały rok.

Zaczniemy meczami sparingowymi, na 3 kwietnia wyznaczony jest powrót Memoriału Edwarda Jancarza, a 27 sierpnia zobaczymy na stadionie im. Edwarda Jancarza jedną z rund cyklu Grand Prix. Najważniejsza jest jednak liga i tu z żółto-niebieskimi wiążemy duże nadzieje, liczymy na kolejny play-off dla Gorzowa. Zmienił się skład dziewczyn ze Stali, przemeblowana została także nasza ekipa - w teamie prowadzonym przez trenera Stanisława Chomskiego zobaczymy Michaela Jepsena Jensena i Przemysława Pawlickiego.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Roman Imielski poleca
Więcej