Organizacja KSW zdradziła nazwiska kilku zawodników, którzy będą walczyć na październikowej gali w Zielonej Górze. Swoje umiejętności zaprezentują m.in. Michał Materla i dwaj obecnie panujący mistrzowie - Tomasz Narkun i Mateusz Gamrot.
Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu

Materla to były mistrz organizacji w wadze średniej, jeden z najpopularniejszych zawodników MMA w Polsce. Ulubieniec kibiców panował w swojej kategorii wagowej przez ponad trzy i pół roku. Pokonany został dopiero przez inną legendę - Mameda Khalidova. Teraz ruszył w drogę po utracony pas mistrzowski.

Tomasz Narkun podczas londyńskiej gali KSW znokautował Gorana Reljicia i zdobył mistrzostwo w wadze półciężkiej, natomiast Mateusz Gamrot dzierży pas wagi lekkiej od pojedynku z Mansourem Barnaouim na ostatniej gali w Gdańsku. Prócz nich wiadomo już, że podczas KSW 36 zawalczy też Michał Kita.

Wszystkich czterech zawodników zobaczymy 1 października w hali CRS w Zielonej Górze. Bilety są dostępne w serwisach eBilet.pl i aBilet.pl.

icon/Bell Czytaj ten tekst i setki innych dzięki prenumeracie
Wybierz prenumeratę, by czytać to, co Cię ciekawi
Wyborcza.pl to zawsze sprawdzone informacje, szczere wywiady, zaskakujące reportaże i porady ekspertów w sprawach, którymi żyjemy na co dzień. Do tego magazyny o książkach, historii i teksty z mediów europejskich.
Mikołaj Chrzan poleca
Więcej