Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Jazda po rondach w Gorzowie, to horror zmieszany z absurdem! Może się na nich wydarzyć dosłownie wszystko! Ludzie po prostu NIE UMIEJĄ SIĘ NA NICH PORUSZAĆ! Największy absurd i zarazem najgroźniejszy, to jazda wyłącznie zewnętrznym pasem - nawet jeśli kierowca chce jechać prosto lub... w lewo! Efekt jest taki, że przed każdym rondem, tworzy się na prawym pasie kolejka samochodów, a lewy pas jest zwykle pusty! To po jaką cholerę było robić ronda z dwoma pasami, jeśli prawie NIKT nie potrafi się po nich poruszać???
  @mmmmmm000 Od dawna postuluję oznakowanie pionowe i poziome kierunków jazdy na poszczególnych pasach ruchu na rondach i za każdym razem jestem wyśmiewany, bo przecież kierowcy powinni wiedzieć. Ciekawe są ronda turbinowe, jest takie w Zielonej i nikt tam się nie zabija i nikt nie czeka na wjazd na rondo, są znacznie wydajniejsze. Inny problem to sygnalizacja, która jest jedynym utrudnieniem np. na trasie średnicowej, czy na prawdę się nie da? Wiem że można bo wszędzie na świecie się daje, to dlaczego nie w Gorzowie. Znam wytłumaczenie: bo tu się nic nie udaje! No i na koniec prawdziwy gorzowski kwiatek, liczne skrzyżowania pod kątem ostrym, bardzo ostrym, często z torowiskiem tramwajowym. Jak się podjeżdża to pole obserwacji ma się za plecami i oczywiście żadnych świateł czy luster.
  już oceniałe(a)ś
  5
  17
  @real_marek Jako forumowy,uciążliwy pieniacz i powiatowy półmędrek urbanistyczny wyśmiewany jesteś nie bez powodu.
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  @de_liryk Tylko 11 minusów? Stać cię na więcej. Przy okazji mogłeś napisać coś ..., wiesz o czym.
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  @real_marek że w domu masz liczne skrzyżowania pod kątem ostrym, bardzo ostrym
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  jaja sobie robią a oznakowac nie potrafią taką mamy władze miejski inż brawo!!!!!!!!!!! to są kpiny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  już oceniałe(a)ś
  1
  0