Więcej
  Komentarze
  Zaloguj się
  Chcesz dołączyć do dyskusji? Zostań naszym prenumeratorem
  Dzięki! Zwłaszcza za zdjęcia. Przynajmniej wiem teraz, gdzie mi wywieźli mecenasa Marcina K... Jak to zwykle bywa - niewygodni z Kleczkowskiej we Wrocławiu w transporty lecą. Jak się tylko zaczynasz dopominać o swoje prawa - raus w Polskę!
  już oceniałe(a)ś
  17
  1
  "Dziś zajrzeliśmy do takich zakamarków zakładu karnego w Gorzowie, których zwykły gorzowianin nie popełniający przestępstwa, najpewniej nigdy nie zobaczy." _____________________________________ Biorąc pod uwagę statystyczną liczbę niewinnych skazań , zobaczy je całkiem sporo uczciwych gorzowian. Za to wielu bandytów - nigdy.
  już oceniałe(a)ś
  12
  0
  Z zewnątrz jak moja podstawówka po remoncie, wewnątrz jak pobyt na koloniach i legalnie fajki można palić ;)
  już oceniałe(a)ś
  9
  1
  To nie więzienie. To OŚRODEK półotwarty dla niskich wyroków za kury, kaczki kompoty w piwnicy oraz dla dobrze sprawujących się "końcówek" wyroków. Więzienia to Wronki, Czarne , Rawicz...
  już oceniałe(a)ś
  5
  1
  zupełnie jak mój akademik 30 lat temu. Też wyjść było trudno bo waletowałem 3 semestry i nie mogłem być na widoku coś mi się wydaje że to bardziej sanatorium niż więzienie spoko lokum na stare lata, trzeba tylko dzielnicowego o skierowanie poprosić ;)
  już oceniałe(a)ś
  8
  4
  I coś pan pokazał redaktorku? Więzienie półotwarte z luksusami? To pokaż pan normalne, np. na Białołęce. Po co to robić ludziom wode zmózgów?
  już oceniałe(a)ś
  8
  6
  Zakład karny jest, panie kolego, w Gorzowie.
  już oceniałe(a)ś
  4
  2
  przez rok przewija się 2,5 więźniów? sporo :D
  już oceniałe(a)ś
  3
  1