2/2
zamknij < >
Zdjęcie numer 2 w galerii - Rafał zginął z rąk policjanta? Prokurator sprawdza, co stało się w centrum Gorzowa

archiwum rodzinne

Rafał był kierowcą ciężarówki, jeździł po Europie samochodami niemieckiej firmy
  • Zdjęcie numer 1 w galerii Rafał zginął z rąk policjanta? Prokurator sprawdza, co stało się w centrum Gorzowa
  • Zdjęcie numer 2 w galerii Rafał zginął z rąk policjanta? Prokurator sprawdza, co stało się w centrum Gorzowa
Komentarze
"Gdy antyterroryści zatrzymują przestępców, nie robią im przy tym praktycznie żadnej krzywdy" Ale jak antyterroryści pomylą drzwi, co im się zdarza dość często, to właścicielom same łamią się zęby i kończyny. Polski syf ogarnął każdą, nawet najmniejszą dziedzinę naszego życia/kraju.
już oceniałe(a)ś
23
2
Na 99% policjanci co zabili, wprawdzie nieumyślnie ale jednak go zabili bo są niedouczonymi, prostakami bez szkół i jakiejkolwiek ogłady, chłopek się stawiał jak to pijany a ci tak go obezwładnili ze go zabili i to nie jest nic niezwykłego w polandii cebulandii gdy ma się do czynienia z milicją która ma 2 zadania okradać uczciwych ludzi ładując mandaty za byle co oraz ich terroryzować aby przypadkiem sobie nie myśleli że mają jakieś prawa. Oczywiście system przewiduje rozwiązanie tej sytuacji sprawa będzie umorzona gdyż słowo policjanta jest święte w sądzie nawet czasami dowód w postaci nagrania video nie wystarczy bo są może ten dowód odrzucić co często ma miejsce bo policja to cześć systemu opresji i system go broni a poza tym nie chcą wypłacać odszkodowania dlatego wszystkim radzę, w Polsce z policją jak najmniej wspólnego, np. znajdziesz portfel i pójdziesz oddać na komisariat to jesteś podejrzanym o kradzież i przywłaszczenie czyichś dokumentów, kiedyś zatrzymałem się koło radiowozu zapytać o drogę to mi mandatem grozili za niepatrzenie na znaki itd... polscy policjanci to margines,jak mantrę potrafią tylko powtarzać... taryfikator, taryfikator, taryfikator nie mają mózgów bo tylko potrafią powiedzieć a jakze TARYFIKATOR... to podludzie to są śmieci nikt kto ma rozum i kto ma poczucie własnej wartości nie zgodzi się by być w polandii "psem" (przepraszam wszystkie psy szczególnie kundle) co zresztą udowodnił jeden ekspolicjant kiedy na łamach mediów jakiś czas temu (rok czy dwa) złożył wypowiedzenie. Nawet jak cię napadną to ostatnią rzeczą jaką polecam jest kontakt z Policją tam pracują nieudacznicy, zdolni i inteligentni nie będą pracować za ochłapy bo policjanci jak każdy w tym kraju zarabiają za mało więc płacąc mało otrzymują do pracy przyjmują głęboką patologię i potem ci ludzie reprezentują wymiar sprawiedliwości i nikt ich nie szanuje bo na szacunek trzeba sobie zapracować a to na co pracują nasi policjanci to organizacja terroru dnia powszedniego.
@Pawel Brzana oni maja indywidualne karty pracy są scisle rozliczani jak najwiecej mandatów opresji to sie przekłada na premie awanse i na cały garnizon jest statystyka i na to idzie kasa babcia z pietrucha i mandat o to chodzi sady to lipa a potem zestawienie wyników do KWP i okazuje sie kto jest najlepszy i opresyjny co z tego ze połowa to lipa kogo to obchodzi ze krzywdza ludzi kłamiąc i oszukujac
już oceniałe(a)ś
7
1
Krótka piłka: Nieumyślne spowodowanie śmierci. Wyrok w zawieszeniu dla policjanta i wydalenie ze służby. Tak to powinno wyglądać, ale czy tak będzie? Poza tym, jak bandzior zaatakuje mnie gołymi rękoma w moim domu, a ja użyję noża, to ja będę sądzony za użycie nieadekwatnego narzędzia obrony, pomimo że napastnik miał 2 m. wzrostu i 120 kg. wagi. Dlaczego teraz miałoby być inaczej?
już oceniałe(a)ś
21
2
policja lubi bić, nic nowego, żal mi jego rodziny
już oceniałe(a)ś
11
2
Ręce opadają...
już oceniałe(a)ś
1
0
u nas przez ostatnie lata z rak policji ginie dziesiatki osób. Przewaznie gina młodzi ludzie i często bez sensu, z głupoty lub agresji policji. I jakos nikt w Polsce nie robi z tych tragicznych zdarzen takiej mitologii jak z jednego Przemyka zakatowanego przez milicję. Do dzis na tej smierci wozi się jeszcze kilkanscie osób, a w sejmie była nawet jakas rezolucja. O tych zakatowanych, zabitych po 89 przez policję nikt nawet nie wspomni. Wszystkie zbrodnie policji są ukrywane i tuszowne
już oceniałe(a)ś
10
9
Bo przechodził 5-95 metrów od przejścia dla pieszych...
już oceniałe(a)ś
1
0
Kwity zostały "uszyte" jak trzeba. Komentarz jest zbyteczny.
@badziewiak66 Szyjecie teraz dla Petru?
już oceniałe(a)ś
0
1
@badziewiak66 Oczywista oczywistość ,teraz szyjecie na Petru?
już oceniałe(a)ś
0
1