Maria Czubaszek była gościem Akademii Sztuk Najpiękniejszych na festiwalu Woodstock.

Materiał wykonany smartfonem Nokia Lumia 920
Więcej
  Komentarze
  Maria Czubaszek jest ewolucyjnym dowodem na to, że inteligencję się posiada, a nie dziedziczy. Chapeau bas dla najinteligentniejszej kobiety w Polsce.
  @archeus_pl Rzeczywiście - jej wypowiedzi o aborcji - tylko pogratulować. Już Pawłowicz jest fajniejsza.
  już oceniałe(a)ś
  1
  6
  material wykonany telfonem Nokia Lumia 920 i dzwiek jak z za sciany. Zaraz wam Nokia cofnie sponsoring za taka reklame. Z tego co tu jest pokazane to ta Nokia to jakies badziewie.
  już oceniałe(a)ś
  17
  0
  Takich ludzi jak Maria potrzeba nam więcej.Inteligentnie przedstawiać obłudę i zakłamanie kościoła.Czy ktoś widział tego boga lub słyszał jego nauki,wszystko robią za niego pośrednicy w sukienkach ,którzy twierdzą ,że są nieomylni.
  już oceniałe(a)ś
  15
  5
  Katofaszyści gdybyście mieli jedną milionową inteligencji Pani Marii to byście byli geniuszami. Niestety w zakresie inteligencji bliżej wam do jętki.
  już oceniałe(a)ś
  6
  5
  Nie, z pewnością nie kupię telefonu Nokia Lumina 920. Dziękuję za podpowiedź.
  już oceniałe(a)ś
  0
  0
  Żydówka.Nie koszerna.Taka Komono-Zydówka
  już oceniałe(a)ś
  0
  1
  Czubaszek to dla mnie osoba nieźle pokręcona, jako idol dla tych, co "róbta, co chceta" - idealna - kilka aborcji i czekanie na eutanazję...Gratulacje!!!
  @sgrzesiek21 tępy gnojek
  już oceniałe(a)ś
  8
  3
  Wyjątkowa tępota moralna jak dla mnie. Kobieta po dwóch aborcjach i przez jedną eutanazją. Nie widzę dla takiej przyszłości. Pasuje do "najpiękniejszych sztuk" tak samo jak ks. Lemański czy A. Holland pod szyldem antyautorytety. Mówię jak jest
  @v_kolumna_v Debil.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2
  @v_kolumna_v V kolumn i wszystko jasne. Tepe głupie. Eutanazji dla tego nie bedzie raczej nagroda Darwina za najgłupszą smierć.
  już oceniałe(a)ś
  3
  2