Gorzów i dziennikarze "Wyborczej" bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku i gorzow.wyborcza.pl!

Przed tygodniem gorzowianie odnieśli historyczne zwycięstwo w rozgrywkach jedenastoosobowych, niestety na kolejny, derbowy mecz w Zielonej Górze nie skompletowali odpowiedniego składu i przez to od początku sromotnie przegrywali z Dragons.

Po pierwszej kwarcie było już 38:0 dla gospodarzy. Przy tak wielkiej różnicy poziomów zaczęła obowiązywać "reguła litości", czyli czas gry nie był zatrzymywany. Dzięki temu w drugiej części tego spotkania zielonogórzanie dołożyli jedynie 8 pkt. Trzeciej i czwartej kwarty - na prośbę stalowców - nie było.

W ostatnim meczu w PLFA II w najbliższy weekend Stal Gorzów zmierzy się na swoim boisku z Patriotami Poznań.

DRAGONS ZIELONA GÓRA - STAL GORZÓW 46:0 (38:0, 8:0, 0:0, 0:0)

1. Panthers B Wrocław 5 8 145:52
2. Dragons Zielona Góra 6 8 212:109
3. Patrioci Poznań 5 6 143:93
4. Stal Gorzów 5 2 32:196
5. Kozły B Poznań 5 2 54:136