Ten artykuł czytasz w ramach bezpłatnego limitu
Gorzowski sport i dziennikarze Gazety bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku i gorzow.wyborcza.pl!

Najliczniejszą grupę na spotkaniu w auli Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej stanowili medaliści z AZS AWF Gorzów. Miasto na nagrody dla sportowców za sukcesy w ubiegłym roku przeznaczyło 80,5 tys. zł.

Lista nagrodzonych sportowców:

Admira

Andrzej Gryczko, Kamila Kamińska, Julia Konstantynów, Arkadiusz Krajewski, Fryderyk Fulko, Łukasz Potoczny, Sławomir Siwiec, Natalia Szymaniak, Błażej Turski, Laura Żuk

ALKS PWSZ

Agata Borowiak, Adriana Maniukiewicz, Marta Mydłowska

AZS AWF

Emanuela Mickiewicz, Aleksandra Nowak, Joshua Drojetzki, Piotr Hertel, Bartłomiej Kołodziejczyk, Kamil Kołpak, Klaudia Kujawa, Bartosz Pławski, Klaudia Szewczyk, Wojciech Załuski, Oliwia Dąbrowska, Agnieszka Chmurak, Maja Cylwik, Weronika Kaźmierczak, Denis Kiełbaska, Marta Konieczna, Hanna Koroś, Patryk Kropa, Mateusz Matuszewski, Patryk Porębski, Aleksandra Rojek, Wioletta Zmelty

AZS PWSZ

Klaudia Czarnodolska, Beata Jaworska, Katarzyna Jaworska, Kinga Kominek, Adriana Kopciuch, Natalia Sobek, Daria Stelmach, Magdalena Szajtauer, Karolina Szałas, Jagoda Szczęsna, Alicja Witkowska

BKS Orkan

Tomasz Bohdanowicz, Kamil Holka, Kamil Offman

GZSN Start

Krzysztof Ciuksza, Anna Frątczak, Maciej Gliwiński, Mirosława Górna, Marcin Herbut, Maciej Kęsicki, Daniel Lisowski, Grażyna Pecuch, Sandra Pieczychlebek, Ryszard Rogala, Krzysztof Szczerbicki, Marta Szwed, Arkadiusz Truszkowski, Jakub Rega, Joachim Wargin, Łukasz Wietecki

G'Power

Wojciech Chrząszcz, Kacper Gawłowski, Przemysław Korsak, Adrian Mroczkowski, Patryk Orczykowski, Przemysław Salamon

MKP Słowianka

Jarosław Bartoszek, Jakub Brodowski, Daniel Przybysz, Filip Skrzypczak

Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji

Aleksandra Dopierała, Paweł Krawczuk, Ewa Łopuszańska, Wojciech Maciantowicz, Marek Markiewicz, Edyta Nowacka, Łukasz Pietrykowski, Wiktor Pogoda, Bartłomiej Wilman

KS K.O.ZAK

Paweł Kryś, Joanna Socha, Piotr Perzanowski, Tomasz Kazuś, Dominik Florczak, Patryk Łabiak

Pretorian

Marcin Kurylczyk, Marcin Łankuć, Kamil Mroziński, Kamil Oniszczuk, Wojciech Pająk, Jarosław Strzesak, Tomasz Zaremba, Karol Zaricki

Lista nagrodzonych trenerów:

Zbigniew Lewkowicz (GZSN Start)

Waldemar Rogala (GZSN Start)

Sylwia Kubaj (GZSN Start)

Marek Konieczka (GZSN Start)

Agnieszka Woźniak (ALKS PWSZ)

Tomasz Saska (ALKS PWSZ)

Grzegorz Swadowski (BKS Orkan)

Grzegorz Biegański (Gorzowskie Stowarzyszenie Sportu i Rekreacji)

Maciej Grochocki (Pretorian)

Lubomir Grochocki (Pretorian)

Paweł Kryś (Klub Sportowy K.O.ZAK)

Tomasz Zieliński (AZS AWF)

Robert Drojetzki (AZS AWF)

Marek Zachara (AZS AWF)

Izabela Zaleska-Posmyk (AZS AWF)

Piotr Basta (AZS AWF)

Paulina Zastawa-Schodowska (AZS AWF)

Robert Pieczyrak (AZS PWSZ)

Monika Chrobot (Admira)

Rafał Krajewski (Admira)

Marek Bohdziun (G'Power)

Karolina Głażewska (G'Power)

Artykuł otwarty w ramach bezpłatnego limitu

Wypróbuj prenumeratę cyfrową Wyborczej

Nieograniczony dostęp do serwisów informacyjnych, biznesowych,
lokalnych i wszystkich magazynów Wyborczej.