Dziewczęce zespoły koszykarskie tym razem walczyły w Aleksandrowie Łódzkim. Gorzowianki – obrończynie złota – ponownie były głównymi faworytkami do zwycięstwa i świetnie wywiązały się z tej roli. Pokonały VII LO Sosnowiec 46:38, IV LO Biała Podlaska 87:26 oraz w finale III ZS Bochnia 69:55. MVP finałowego turnieju została Wiktoria Keller.

W zespole trenera Radosława Duchnowskiego, oprócz wspomnianej wyżej najwartościowszej koszykarki, grały także Marta Michalik, Klaudia Kędziorska, Natalia Bury, Wiktoria Duchnowska, Dagmara Godlewska, Karolina Kupczyk, Kinga Potraca, Olga Trzeciak i Daria Łupińska.

Zespół chłopców z I LO wziął udział w 25. Międzynarodowym Festiwalu Unihokeja, w ramach którego rozegrano finały szkolnych mistrzostw Polski we wszystkich kategoriach wiekowych. Wśród dwunastu zespołów przedstawiciele pierwszego ogólniaka zajęli trzecią pozycję.