Polub

Co jest grane 24

6210 imprez dziś
Do poczytania
 • Krzysztof Herdzin, nasz człowiek na Abbey Road, opowiada o albumie „Suite on Polish Themes”

  Krzysztof Herdzin, nasz człowiek na Abbey Road, opowiada o albumie „Suite on Polish Themes”

  KONCERTY

  Polski kompozytor, aranżer i pianista Krzysztof Herdzin nagrał autorski album „Suite on Polish Themes” z najlepszą orkiestrą kameralną świata, Academy of St. Martin in the Fields z Londynu. Sesje, którymi dyrygował polski twórca, odbyły się w legendarnych studiach przy Abbey Road.

Nie przegap!
 • Wierszyki-Wybryki

  Wierszyki-Wybryki

  dla dzieci

  Ptasie radio gra dla małych, większych i największych, wielbicieli dobrej zabawy. Nasza lista przebojów obejmie takie utwory jak: Ptasie Radio, Lokomotywa, Kaczka Dziwaczka, Pan Maluśkiewicz, Słoń Trąbalski, Rzepka, Leń i wiele, wiele innych. Jednym słowem niezłe wybryki te wierszyki. Do usłyszenia... To znaczy do zobaczenia na spektaklu.

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • Oddychaj

  Oddychaj

  dramat

  Ocena 4/6

  Charlie prowadzi życie typowej 17-latki - pełne znajomych i namiętności. Nastolatka jak każda inna, na rozdrożu - już nie jest dzieckiem, ale jeszcze nie dorosła. Utalentowana i ładna, jednak nie wolna od wątpliwości, rozczarowań i przede wszystkim samotności. Pojawia się Sarah. Nowa, piękna i zadziorna.

 • Młody Mesjasz

  Młody Mesjasz

  dramat

  Młody Mesjasz to opowieść o niezwykłych wydarzeniach w życiu siedmioletniego Jezusa, które każą Mu zadać sobie pytanie: kim jestem? Wyjątkowa perspektywa, z jaką nie zmierzyli się do tej pory żadni twórcy, sprawia, że widz ogląda szalenie elektryzujący i inspirujący obraz, a wraz z wyjątkowymi bohaterami opowieści być może po raz pierwszy w życiu stawia sobie pytania: jakim dzieckiem był Jezus? czy chorował, bawił się i śmiał jak każdy inny chłopiec? kiedy i jak odkrył, że jest Synem Boga? jak dojrzewali do tej myśli Józef i Maryja? jak żyła i jak radziła sobie z tą tajemnicą najbardziej wyjątkowa rodzina w dziejach świata? czy mieli wątpliwości? Kto z najbliższych wiedział, kto się domyślał, a kto nie wierzył? Film uświadamia nam, że bez refleksji nad życiem młodego Mesjasza nie da się zrozumieć ewangelicznej prawdy o jednoczesnym bóstwie i człowieczeństwie Jezusa. Znakomicie prowadzi przez ten świat frapujących pytań i odpowiedzi. Jak przystało na wielkie kinowe dzieło, nie pozwala widzowi przejść wobec niego obojętnie

 • #WSZYSTKOGRA

  #WSZYSTKOGRA

  muzyczny

  #WSZYSTKOGRA to historia o poszukiwaniu szczęścia, miłości i radości życia. Zosia (Eliza Rycembel) próbuje zmienić świat za pomocą sztuki. Jej mama (Kinga Preis) niespodziewanie spotyka na swojej drodze kogoś wyjątkowego. Babcia (Stanisława Celińska) ukrywa tajemnicę z przeszłości. Trzy kobiety spróbują ocalić rodzinny dom. Przeżyją niejedną perypetię, by przekonać się, czego pragną. Czy uda im się to zdobyć?