Polub

Co jest grane 24

11038 imprez dziś
Do poczytania
 • Olsztyn Green Festival. Przekonaj się jak pięknie kwitnie polska muzyka

  Olsztyn Green Festival. Przekonaj się jak pięknie kwitnie polska muzyka

  MUZYKA

  To już kolejna edycja Olsztyn Green Festival, malowniczo położonej imprezy z pełną barw polską muzyką. W tym roku 13 i 14 sierpnia w Centrum Rekreacyjno-Sportowym „Ukiel” w Olsztynie wystąpią m.in. Brodka, Łona i Webber, Pustki, Kortez, Rebeka, Domowe Melodie.

Nie przegap!
 • Gorzów Hip Hop Festiwal 2016

  Gorzów Hip Hop Festiwal 2016

  hip-hop

  27 sierpnia odbędzie się Gorzów Hip Hop Festiwal 2016 na zakończenie wakacji. Wystąpią: Sitek VNM Małpa Trzeci Wymiar Słoń Donguralesko Sobota Ten Typ Mes Support: Błaszczu/Dabop Pierwszy Obieg Robik Rejk Grabson Lato NOC 51

Na co do kina
 • Repertuar kin
 • BFG: Bardzo Fajny Gigant

  BFG: Bardzo Fajny Gigant

  familijny

  Ocena 5/6

  Porywająca opowieść o małej dziewczynce i tajemniczym Olbrzymie, który odkrywa przed nią cuda i sekrety magicznej krainy. Ekranizacja uwielbianej powieści Roalda Dahla.

 • Kiedy gasną światła

  Kiedy gasną światła

  horror

  Producent James Wan (Obecność) przedstawia film, w którym nieznane zło czai się w ciemnościach. Kiedy Rebecca opuściła rodzinny dom, myślała, że wraz z nim pozostawiła za sobą lęki z dzieciństwa. Dorastając, nigdy nie miała całkowitej pewności, cobyło prawdziwe, a co nie, zwłaszcza kiedy gasły światła. Teraz jej młodszy brat, Martin, jest świadkiem tych samych niewyjaśnionych i przerażających sytuacji, które kiedyś wystawiały na próbę jej zdrowie psychiczne i zagrażały bezpieczeństwu. Przerażająca istota w tajemniczy sposób związana z matką rodzeństwa, Sophie, ponownie pojawiła się w ich życiu. Tym razem jednak, w miarę jak Rebecca zbliża się do odkrycia prawdy, nie ma wątpliwości, że ich życiu zagraża śmiertelne niebezpieczeństwo... zwłaszcza kiedy gasną światła.

 • Ghostbusters. Pogromcy duchów

  Ghostbusters. Pogromcy duchów

  komedia

  Ocena 3/6

  Zupełnie nowa wersja jednego z największych przebojów komediowych w historii kinematografii. Duchy wciąż grasują nad Nowym Jorkiem, wciąż są niebezpieczne, ale ich pogromcami będą... pogromczynie! Nowa odsłona pokaże, czym naprawdę jest GIRL POWER! Erin Gilbert (Kristen Wiig) i Abby Yates (Melissa McCarthy) są autorkami książki o duchach. Jednak ich praca zostaje wyśmiana przez naukowców. Ale nadchodzi czas rewanżu - kiedy duchy opanowują Manhattan, Abby i Erin oraz ich przyjaciółki - Jillian (Kate McKinnon) i Patty (Lesley Jones) wkraczają do akcji... Towarzyszy im przystojniak Kevin (Chris Hemsworth).

 • Trzy razy R, czyli Rap, Roots i Reggae

  To wprawdzie nie festiwal i nawet nie ma szyldu Reggae nad Wartą. Jednak nawet podczas jednodniowej imprezy fani Fanów Hip Hop, polskiego reggae i klasycznego roots znajdą coś dla siebie. W sobotę w gorzowskim amfiteatrze. Mamy 10 podwójnych zaproszeń dla czytelników!

 • Zajączek, Machalica i duet Schaeffera. Oto Scena Letnia w tym tygodniu

  To już przedostatni weekend na Scenie Letniej. Kto jeszcze w tym roku nie poczuł atmosfery teatru ogródkowego powinien spieszyć do Teatru J. Osterwy. Tym razem mamy do wyboru: jak zawsze bajkę dla dzieci, sztukę teatralną i recital. A można też wybrać wszystko.

 • Lata dwudzieste, lata trzydzieste... Szlagiery w Art Cafe

  "Nie wierzę piosence" - polskie szlagiery okresu międzywojennego. Ten koncert w teatralnej Art Cafe przeniesie nas w lata dwudzieste, lata trzydzieste.

 • Kurs wokalny w Drezdenku zakończy się koncertem

  Po raz szósty w Drezdenku odbywa się Mistrzowski Kurs Wokalny dla młodych śpiewaczek operowych. Prowadzi go prof. dr hab. Antonina Kowtunow, wykładowca Akademii Muzycznej w Poznaniu, a przez wiele lat jedna z najlepszych artystek opery im. Stanisława Moniuszki.